Oyun

Oyun dünyası şokta: Ünlü oyuncu intihar etti

Warcraft oyuncusu Byron “Reckful” Bernstein intihar ederek hayatına son verdi.


Eski World of Warcraft oyuncusu ve PlayEverland’ın kurucusu Byron “Reckful” Bernstein, intihar ederek yaşamına son verdi. 31 yaşında olan oyuncunun dünya çapında binlerce takipçisi vardı. Uzun bir süredir psikolojik sorunları olduğu bilinen Byron'un ölüm haberi önce eski kız arkadaşı, ardından da oda arkadaşı tarafından doğrulandı.

Oyun dünyası şokta: Ünlü oyuncu intihar etti

Ağırlıklı olarak Twitch üzerinden canlı yayın yapan Byron “Reckful” Bernstein, büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Yayınlarda anlık olarak 40 bin kişiye ulaşan oyuncunun canlı yayınları son zamanlarda 20 bin kişi tarafından izleniyordu. Son olarak oyuncunun Twitch üzerinde 963 bin takipçisi olduğunu da belirtelim.

Hayranları tarafından üzüntü ile karşılanan bu olay oyun camiasında şok etkisi oluşturdu. 

Yorumlar
Lloyd
Mücadelesinden yenik çıkmış maalesef, umarım hiçbirimiz yaşam umudumuzu kaybetmeyiz.
Cevapla
yakup
twich yayınıcsı zanten kazandıgı paralardan bi şekilde sıkıntıya bunalıma girmiş olmalı diğer türlü insan kendi canına kıymaz
Cevapla
yakup
bi sebepten dolayı bunalıma girip intahar etti
Cevapla
Tarık
Psikolojik bunalım falan değil, bizler de bu dünyada sanal bir yapının içindeki birer karkaterleriz aslında.. yani bizlerin hayatı oyun zaten. Çok fazla takmayın siz de...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.