Half-Life serisinden tanıdığımız Gordon Freeman; uzaylı ırkla, onların zombi mutasyonları ve binbir çeşit canavarla mücadele etmiş bir karakter. Üstelik Gordon Freeman'ın hiçbir askeri eğitimi yok; tam tersine kendisi en iyi üniversitelerde eğitim görmüş bir bilim insanı. Sıradan insan özelliklerine rağmen kendisi en ufak zarar görmeden Uzaylı Portalı'nı kapatmayı başarıyor. Keşke seriye ait yeni oyunlar geliştirilse de, Gordon Freeman'in kaderine şahit olabilsek...

God of War'daki Kratos çok güçlü bir karakter olabilir ama Yunanlıların tüm yüce varlıklarını indirebilecek bir güce sahip mi? Hiç sanmıyoruz ama stüdyo şimdi de İskandinav yücelerinin peşinde. Olaylar gerçekçi değil ama yapımın ilerlemesi son derece keyifli ve hikaye kurgusu heyecan uyandırıcı. Yine de Thor, Loki ve Odin hakkında endişe duyuyoruz.

Eskiden insan güçlerinin simgesi olan Sarah Kerrigan, Zerg ırkı tarafından ele geçirilip garip bir meleze dönüşüyor. Kendisi o kadar güçlü ki; ona, Starcraft 2'in sonuna kadar erişmeniz olanaksız. Keza ona erişmeyi başardık, tam o noktada da işler sarpa sarabilir.

Her ne kadar kurban olarak resmedilse de, Alan Wake, pek çok karanlık varlığın üstesinden kolayca geliyor. Hatta tüm insanların can verdiği senaryoda bile zekası ve yetenekleri ile hayatta kalmayı başarıyor. Roman yazarı Alan Wake, dahi seviyesinde bir zekaya sahip olsa da, karanlığın iblislerini nasıl korkusuzca indiriyor emin değiliz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.