Oyun

Oyunculara müjde! Far Cry 3 belli bir süreliğine ücretsiz oldu

Oyun severleri sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor. Far Cry 3 oyunu belli bir süreliğine ücretsiz.

Oyunculara müjde! Far Cry 3 belli bir süreliğine ücretsiz oldu

Far Cry 3, Ubisoft Montreal'in geliştirdiği Ubisoft'un yayımladığı birinci şahıs nişancı video oyunudur. Seri olarak 2008 yapımı Far Cry 2'nin devam oyunu şimdi bir süreliğine ücretsiz.

Far Cry 3,  Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm ve Ubisoft Shangai gibi başarılı stüdyolarla birlikte geliştirildi. Oyun severlerin sevdiği oyun şimdi 11 Eylül'e kadar ücretsiz oynanabilecek.

Far Cry 3 oyunu 11 Eylül'e kadar ücretsiz olarak oynanabilecek

Oyunculara müjde! Far Cry 3 belli bir süreliğine ücretsiz oldu - Resim : 1

Seri olarak 2008 yapımı Far Cry 2'nin devamı olan oyun, Far Cry 3'te bambaşka bir senaryoyla oyun severlerin karşısına çıktı. Oyun, Microsoft Windows, Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında oynanabiliyor.

Far Cry serisinde sevilen 3. oyunun en sevilen sürüm olduğunu söyleyebiliriz. Far Cry 2, karmaşık yapısıyla hayranları hayal kırıklığına uğratmıştı. Far Cry 3, ilk seride olduğu gibi egzotik bir adada geçiyor, ancak tamamen bağımsız bir konuya sahip. 11 Eylül'e kadar ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun bir anlatım ile başlıyor. Jason Brody ve arkadaşları tatil için egzotik bir adaya gidiyor ancak burada bir grup korsanın ellerine esir düşüyorlar. Esir kampından kaçmayı başaran Jason, adanın yerli halkı tarafından kurtarılıyor. Adada saygı duyulan bir isim hale gelen Jason, arkadaşlarını kurtarmanın planlarını yapmaya başlıyor.

Yorumlar
Nereden Ediniriz
Anlayamadım bir kere yükledikmi bizim olmuyormu oyun
Cevapla
Nereden Ediniriz
Çok güzel fak steam ve epic de ücretli gözüküyor
Cevapla
rahman
Uplayden alınıyor .Kısa süreliğine ücretsiz olmuş zaten boşver
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.