Oyun

OYUNDER için kayıtlar başladı: Yalnız Kalma!

Türkiye’de oyun endüstrisinin sesi OYUNDER ile Yalnız Kalma!

OYUNDER için kayıtlar başladı: Yalnız Kalma!

OYUNDER (Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği) Türkiye’nin oyun endüstrisini temsil eden ve kar amacı gütmeyen Dernek statüsünde bir birliktir. Üyeleri arasında bağımsız oyun geliştiricileri, yapım ve yayıncıları, tasarımcılar, grafik sanatları uzmanları, müzisyenler, ses teknisyenleri, alt yükleniciler, sektöre hizmet sağlayan mali uzmanlar, hukukçular, amatör ve profesyonel sektör temsilcileri, teknoloji işletmeleri, öğrenciler ve akademisyenler bulunmaktadır.

Türkiye oyun sektörünü güçlü ekosisteme sahip bir pazar haline getirme misyonuyla yola çıkan OYUNDER, „Yalnız Kalma!“ sloganıyla düzenlenen /G #5 etkinliğinin programını ve kayıtların nasıl yapılacağına dair detayları açıkladı.

OYUNDER Sektör Konuşmaları çerçevesinde düzenlenecek olan /G #5 etkinliği 26 Şubat Perşembe akşamı Şişli’deki Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde saat 19:00’da başlayacak. Etkinlikte oyun geliştiriciler ve oyun sektörüne destek hizmetleri veren firmalar bir araya gelecek. OYUNDER bu etkinlik sayesinde, oyun geliştiricileri daha iyi işler yapmalarına yardımcı olacak sektör profesyonelleriyle tanıştırmayı hedefliyor.

1424784757_g5poster.jpg

/G #5’de yapılacak sunumlar ve konuşmacılar şu şekilde:

* Oyuncu İle İletişimde Mobil Analitik Kullanımı – Taner Akçok ve Hasancan Yaşar, Appanalytics
* 2 Tons Bağımsız Geliştiricileri İvmelendirme Programı – Arda Çevik, Gram Games
* Indie Geliştiriciler & Start-up’lar Halkla İlişkileri Nasıl Ele Almalı – Özlem Gürel Varol, Hit Crit
* Küçük Stüdyolar ve Ekiplerde Personel Yönetimi – Çağlar Yalı, Kolay İK
* Türk Oyun Geliştiricilerin Sosyal Medya Kullanımı (Araştırma Sonuçları) – Umut Aktaş, kreatiFabrika
* Mobil Oyunlarda Publishing & Monetization (Gangam Style) – Aras Şenyüz, Netmarble

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.