Oyunlarda gözümüzden kaçan 22 ilginç detay - Page 1

2. Assassin's Creed 2
Oyunun başında “Press Enter” yazan ekranda hiçbir tuşa dokunmayın, mouse’u bile hareket ettirmeyin ve 2 dakika boyunca bekleyin. Gizli bir video ile karşılacaksınız.

Oyunlarda gözümüzden kaçan 22 ilginç detay - Page 2

3. Koca kafalar (Batman- Arkham city)
Oyunun normal ya da hard zorluk seviyesinde herhangi bir yerde Cryptonic Sequencer’ı elinize aldıktan sonra sağ ve sol triggerlara basılı tutarken sol analoğu saat yönüne, sağ analoğu saat yönünün tersine aynı anda döndürmeye başlayın 10 saniye sonra karakterlerin kafaları büyüyecek. Elbette bu Xbox 360 için. PS3 için gereken tuşları bilemiyorum.

Oyunlarda gözümüzden kaçan 22 ilginç detay - Page 3

4. Uzaylı işaretleri (Battlefield 2)
Bunu ancak havadayken görebilirsiniz. Zatar Wetlands haritasında, kuzeydoğudaki bayrağa giderken tarlalardan birinde işaretler göreceksiniz. Eğer yolda giderken aşağıya bakmazsanız kaçırmanız olası.

Oyunlarda gözümüzden kaçan 22 ilginç detay - Page 4

5. Deliler hastanesi (Call Of Duty - World At War)
Call Of Duty - World At War'ın bir bölümünde deliler hastanesinde ki kapalı bir odaya noclip hilesi ile girerseniz kendiliğinden ürkütücü ses tonuyla bir piyano çaldığını duyarsınız kimilerine göre hayalet bir kız çalıyor ama hala o bilginin aslı yok.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.