Oyun

Oyunlardaki en iyi yılbaşı etkinlikleri!

Yılbaşı eğlencesi sadece gerçek dünyayla kısıtlı değildir. Bu yıl oyunlardan birkaçı, yılbaşını kendi çevrimiçi modlarında özel etkinliklerle kutluyor.


Yılbaşını hepimiz severiz eski yıl bir yeni bir yıl başlar. Her sene bazı oyunlar yılbaşı için özel etkinlikler düzenler. Bu sene de bir çok şirket yılbaşı etkinliği düzenledi. Biz de en sevdiğimiz oyunlardaki yılbaşı etkinliklerinden oluşan bir liste oluşturup sizinle paylaşmak istedik.

Elder Scroll Online: New Life Festival

1482488081_elder-scrolls.jpg

Bu etkinlik, oyuncuların Tamriel'in çeşitli bölgelerinde farklı görevler yapması şeklinde olacak. Bu görevleri tamamlamak, kullanıcılara yılbaşı temalı ödüller kazandıracak. Oyunun tüm ırklarına özel dokuz adet günlük görev bulunuyor.

Call of Duty: Infinite Warfare/Modern Warfare

1482488352_call-of-duty-winter.jpg

İki oyun da haritalarında yılbaşı için yenileme aldı ve haritalara 7/24 çalacak bir playlist de eklendi.

Destiny: The Dawning

 1482488487_destiny-dawning.jpg

Oyunun bu güncellemesi, geleneksel kış kutlamaları ile birlikte büyük bir olaya dönüştü. Oyuncular sadece The Tower'ı ziyaret ederek günlük yağmalamayı gerçekleştirebilirler ve aynı zamanda bazı zorlu araştırmalarına katılabilirler. Sparrow yarış pisti ve Strike skorlama olayları bu güncellemenin en gözdeleri.

Overwatch

Oyunun kış güncellemesi, yeni yılbaşı temalı kostümler, modlar, tanıtım animasyonları ve daha fazlasıyla geldi. Oyuncular sadece giriş için eşsiz bir simge ve ücretsiz bir yağma kutusu alacak. Bunun yanında, iki Noel temalı harita ve oyuncuların kartopu fırlatıcısı ile silahlandığı bir oyun modu var.

Hitman: Holiday Hoarders

1482488909_hitman-holiday.jpg

Bu görev oyunun karla kaplı Paris seviyesinde gerçekleşiyor. Oyun açısından bakıldığında, bu yeni misyon, daha önce oyunda olmayan çok şey sunmamakla birlikte, Noel Baba kıyafeti içinde oynamak oyunu çok daha eğlenceli hale getirecektir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.