Oyun

Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi!

Çiftlik Bank olayı büyümeye devam ediyor. Şimdi de Jandarma Özel Harekat (JÖH) Çiftlik Bank tesislerine girdi. Peki, JÖH, bu tesiste neler yaptı?

Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi!

Türkiye'nin dijital dolandırıcılıkta tarihe geçen olayı olan Çiftlik Bank için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün Çiftlik Bank şirketinin içinin boşaltılması ve Facebook hesabının kapatılması olayı üzerine şimdi de Jandarma Özel Harekat, Çiftlik Bank'ın tesislerine girdi.

77 bin 843 kişiden 511 milyon TL toplayan Çiftlik Bank, binlerce kişiye ödemesini yapamamıştı. Bunun üzerine ödemeleri yapılmayan kişiler, firmanın Bursa'daki tesisine hayvanları almak için akın etti. 

Jandarma Özel Harekat (JÖH) tesisin yağmalanmasını önlemek adına şirketin etrafında geniş çaplı güvenlik önlemleri aldı.

Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi! - Resim : 1

Şimdilik Çiftlik Bank madurlarının zararlarının nasıl karşılacağı bilinmiyor. Maalesef ki şirketin sahibi ve çalışanlarına da ulaşmak mümkün değil. Umarız gerekli önemler önümüzdeki günlerde alınır ve buna benzer bir olay ile bir daha karşılaşmayız.

Çiftlik Bank olayı ile internetten kolay yoldan para kazanmanın imkansız olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu. Size tavsiyemiz, devlet tarafından denetlenmeyen ve teşvik edilmeyen bu tür girişimlerden uzak durmanız yönünde olacak.

Peki, siz Çiftlik Bank oyununu oynayıp para kaybettiniz mi?

Yorumlar
Aboww
HAFTANIN SONU PAZAR ÖMRÜN SONU MEZAR ZENGİN OLSAN NE YAZAR MEZARINI YİNE ELLER KAZAR
Cevapla
Adsız
Nasıl inanırsınız olan paranızı yatırsınız faize yatırdanız az gelsin öz gelsin adam 500 milyon toplamiş isviçre bankasında çoktan seri numarasını almiştir ne dolandırdı be ömrümde böyle dolandırıcı görmedim.
Cevapla
fatih
bukadarda salak insanlarız
Cevapla
sade vatandaş
Kime verdiyseniz parayı ondan alınız. Lütfen Devletten bir şey istemeyin. Gelenek haline geldi, Vatandaş kar ettiğinde Devletin yanına uğramaz. Fakat zarar ettiğinde dolu yağdı ver sel geldi ver, hasat iyi geçmedi ver. Ver ver ver de kimin malını kime versin. 82 milyonun hakkı var.
Cevapla
Sade vatandas 2
Al benden de okadar uyanik geçinenlerin sonu.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.