Oyun

PC, PS3, Xbox 360 ve Ouya hepsini bir konsolda topladı!

İşte bir anda gözleri üzerine toplayan o girişimci ve yeni konsolu: Cross Plane

PC, PS3, Xbox 360 ve Ouya hepsini bir konsolda topladı!

Oyun dünyasında ilkleri yaşamaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir girişim akılları baştan aldı. Dünyanın en iyi konsollarını biraraya getiren şirket ve çalışanları yeni cihazları Cross Plane'ı tanıttı. Kompakt yapıdaki yeni oyun konsolu, yapabilecekleriyle şaşırttı.

PC, PS3, Xbox 360 ve Ouya gibi dünyanın en iyi oyun konsollarını yepyeni bir konsolda birleştirmek ister miydiniz? İşte geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan yeni bir konsol bu hayali gerçekleştirdi. Başlayalı çok olmayan bu proje ile birlikte hayallerdeki konsolların hepsi bir arada kullanıcıların eşsiz oyun deneyimleri için sunuluyor.

1378718311_da3dc67c2e6321bb13d3f2c3dde88419large.jpg

Advanced Gaming Innovations (AGI) adlı yenilikleri seven, girşimci bir şirket tarafından yapılan bu girişim, tüm dünyada milyonlarca oyun sever tarafından beğeni topladı. 1990'ların vazgeçilmez ATARI keyfini mobile taşıyan bu konsol eşsiz bir keyif sunuyor. Netflix gibi streaming gibi bir çok özelliği yerleşik olarak getiren Cross Plane Blu-ray Player'inizden filmlerinizi kablosuz olarak oynatabilme imkanı sunuyor. HDMI Output ile Full HD videoları oynatabilen konsol firmanın girişimleriyle şimdiden 20.000 dolar toplamayı başardı bile. Rakamlar 350.000 doları bulduğu takdirde seri üretim imkanı bulacak yeni oyun konsolu Cross Plane için kampanya devam ediyor, destek 40 gün içinde sona erecek, bakalım önümüzdeki günlerde yeni oyun konsolunun akıbeti ne olacak.

Yorumlar
Misafir
çok güzel bir şey olmuş acaba fiyatı ne kadar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.