Oyun

PC ve MAC için Playstation 4 Remote Play Desteği Geliyor!

PC ve MAC sahipleri Playstation 4 oyunlarını oynayabilecek!

PC ve MAC için Playstation 4 Remote Play Desteği Geliyor!

Sony, Playstation 4 için hazırladığı 3.5 yazılım güncellemesi ile özellikle PC ve MAC sahiplerini sevindirecek bir eklentiyi getiriyor. Remote Play özelliği PC ve MAC için bu güncelleme ile kullanıma sunulacak.

1456841033_remoteplay.png

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Uzun süredir, Sony PSVita ve Xperia serisi telefonlarda yer alan Remote Play özelliği ile konsolun başında olmadan uzaktan erişim ile oyun oynanabiliyordu. Sony tarafından hazırlanan PS4 3.5 sürüm güncellemesi ise bu deneyimi PC ve MAC cihazlara taşıyacak.

Beta sürümü yarın yayınlanacak olan 3.5 güncellemesinde Remote Play desteğine ek olarak, PSN ve online faaliyetlerle ilgili de gelişmeler yer alacak. Arkadaşlarınız çevrimiçi olduğu zaman görebileceksiniz ve rahatsız edilmeden oyun oynamak istedğiniz zamanlarda çevrimdışı görünebileceksiniz. Planlanmış Etkinlik özelliği de ileriye dönük tarihli etkinliklere otomatik olarak katılmanızı sağlayacak. 

Sony'nin Playstation 4 beta kullanıcıları 3.5 sürümünü yarından itibaren test edebilecekler fakat güncellemenin genel dağıtımıyla ilgili netleşen bir tarih yok.          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.