Halo 5: Guardians (Xbox One)

İlk Halo PC için yayınlanmış olsa da Master Chief Collection ve Halo 5, Xbox One'a özeller. Halo 1-3'ü geliştiren Bungie yerine 343 Industries tarafından geliştirilen Halo 5'te şefin peşindeki Agent Locke'u yönetiyorsunuz.

Heavy Rain (PS3)

Heavy Rain'de kayıp çocuk Shaun'u aramak üzere dört farklı karakteri yönetiyorsunuz. İlk olarak çocuğun babası Ethan'la başladığınız oyunda seçimleriniz, herkesin kaderini etkiliyor.

Uncharted 4: A Thief's End (PS4)

Müthiş macera oyunu Uncharted'ın dördüncü sürümü, 2016'da çıkacak ve son oyundan 3 sene sonrasında geçecek. Oyunun PC'ye çıkan son sürümü, muhtemelen Lucasarts'ın 1999'da yayınladığı, Indiana Jones and the Infernal Machine idi.

LittleBigPlanet 3 (PS4)

Üçüncü sürümüne ulaşan kişiselleştirilebilir platform serisi, PlayStation sahiplerini 2008'den bu yana etkisini altına almış durumda. İlginç biçimde PC oyunlarına benzeyen LittleBigPlanet 3'te oyunun ana hikayesini takip etme gibi bir zorunluluğunuz yok.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.