Oyun

PES 2014 Demo'nun çıkış tarihi belirdi!

KONAMI son oyunu PES 14'ü işte bu tarihte hayatımıza sürecek!

PES 2014 Demo'nun çıkış tarihi belirdi!

Son yılların en popüler oyunlarından olan PES (Pro Evolution Soccer) geçtiğimiz yılda yine yılın en çok oynanan PlayStation oyunlarından olmayı başardı. Futbol hayatımızın bir vazgeçilmezi olarak her zaman hayatımızda büyük bir yer edinmiştir. Oyun geliştiricileri hayatımızda bu denli yer edinen futbolu oldukça verimli kullanıyor.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan PES yeni oyunu 2014 ile hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Çıkış tarihinin yavaş yavaş netlik kazandığı PES 2014 oldukça iddialı geliyor. Çıkmasına kesin gözle bakıldığı tarih Amerika merkezli olarak 20 Eylül olarak belirtildi.

1374829211_pes-2014-afis.jpg

Bugün ise yine netleştiğine kesin gözle bakılan bir haber internete düştü. Pes 2014'ün demosunun hayatımızda ne zaman yer alacağı idi. 10 Eylül download için linkleri yayınlanacak olan PES 14 Demo sadece Xbox ve PS3 için gelecek. PC için 10 gün rotarlı geleceği haberini aldığımız demoya tepkiler şimdiden büyüdü. 

1374829234_pes-2014-02.jpg

Geçtiğimiz sene verilen PES 2013 demosu, son ürünün piyasaya çıkmasına 1 ay kala sunulmuştu. Kalite ve çeşitli konularda PES 2014 Demo, orjinal oyundan farklı olmayacak. Konami, geçtiğimiz yıl yaşanan sıkıntıların böylece önüne geçmiş olacak.

Yorumlar
Misafir
demo çıktı bugün
Cevapla
Misafir
GEÇME BOŞUNA BUSENE OYUN YOKK HABERİNİ ALDIKK
Cevapla
Misafir
kafanmı güzel
Cevapla
Misafir
yaw sistem gereksinimleri acaba ne olacak pc icin.. bende suan i5 6ram2ekran kart bir laptop var..kaldirmazsa mecbur i7ex gececem :P
Cevapla
Pes doğrusu ağustosa çıkmamı ya la bu oyun demosu. PES e venkler ne zaman çıkaracaklar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.