Yeni korner...
KONAMI, E3'te ayrıca PES 2017'nin Master League ve my Club modlarını ayrıntılı biçimde gösterdi ve PES camiasının talep ettiği yenilikleri de gözler önüne serdi. Kaleciler tamamen elden geçirildi; ard arda göz alıcı kurtarışlar yapma, penaltı alanına hakim olma ve mükemmel pozisyon seçimi ile tehditleri önleme gibi anlar artık daha sık yaşanacak. Los Angeles'taki gösterimde ayrıca PES 2017'nin 'Adaptif YZ' özelliği de gösterilecek; bu özellik sayesinde yapay zeka rakibin oyun şekillerini tanıyıp ona göre önlem alabilecek, önemli oyuncuların markajlarını sıkılaştırabilecek, kanatlara yayılan hücumlara çıkabilecek ve pasları etkili biçimde kesebilecek. Yeni taktiksel yenilikler de gösterilenler arasında bulunuyor; yeni 'Tam Takım Kontrolü' taktik sistemi ve yeni korner ve gelişmiş talimat sistemleri de oyunculara tanıtıldı.

Yepyeni animasyonlar
Yeni oynanış yeniliklerine inanılmaz detaylı grafikler eşlik ediyor. PES 2017'de yüzlerce yeni animasyon bulunuyor; paslar ve uzaklaştırılan toplar akıcı biçimde ekrana yansıyor; çarpışmalar ve mücadeleler gerçekçi biçimde sunuluyor. Daha da çok sayıda ünlü futbolcunun fotoğraf kalitesinde oyuna eklenmesi ve gerçek hayattaki koşu stilleri ve kişisel özelliklerine sahaya yansıtmasıyla futbolcu benzerlikleri de yeni bir seviyeye çıkıyor. Futbolcuların nefeslerinin soğuk havada buharlaşması, topun çarptığı kale direklerinin titremesi gibi ufak estetik dokunuşlar ve yeni aydınlatma ve stadyum efektleri de gerçekçiliği iyice artıyor.

PES 2017 çok iddialı
PES 2017, KONAMI'nin ünlü serisini başarıyla devam ettirmeye hazır. İnanılmaz görseller, mükemmel animasyonlar, geliştirilmiş hakemler, açık ve ölü top durumlarında anlık taktik değişiklikleri futbol simülasyonunda yeni bir dönem başlatıyor.

PES 2017 ile gelen yenilikler haberimizin devamında...

Gerçek Dokunuş
Gerçek Dokunuş – Futbolda dünyanın en iyilerini diğerlerinden ayıran şey topla buluştukları andaki kontrolleridir. PES 2017'de ilk temas futbolcunun özelliklerine ek olarak topun dokunuşu tarafından yönlendirilen gerçek top fizikleri yoluyla hesaplanacak. Farklı futbolcuların topu bulundukları pozisyona ve onları nasıl kontrol ettiğinize bağlı olarak farklı şekillerde kontrol ettiğini göreceksiniz ve topun beklenmedik hareketlerine verdikleri tepkilerle maçın akışını yönlendireceksiniz. Ayrıca pası alan oyuncuysanız daha fazla kontrol sahibi olacaksınız ve pasa bağlı olarak futbolcunuz tam olarak planlanan hareketi yapabilecek: pası tutabilecek veya hemen pas verebileceksiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.