Oyun
PES 2020'den Euro 2020 duyurusu

PES 2020'den Euro 2020 duyurusu

Popüler futbol oyunu PES 2020, UEFA Euro 2020'nin resmi partneri oldu.


10 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak popüler futbol oyunu PES 2020, UEFA EURO 2020‘nin resmi partneri oldu.  

PES 2020'den Euro 2020 duyurusu

Popüler oyunun fiyatları da belli oldu. Türkiye'de oyun fiyatlarının çok yükseldiği bugünlerde oyunun makul denebilecek bir fiyat aralığına sahip olduğunu düşünüyoruz. Ancak özellikle Pes 2020'nin PlayStation sürümünün fiyatının PC ve Xbox platformlarına göre yüksek kaldığını belirtelim. 

İşte PES 2020 oyunun fiyatları: 

  • PlayStation için fiyatı: 409 TL (Standart sürüm) 
  • Steam fiyatı: 199 TL (Legend edition sürümünü almak isteyenler ise 299 TL ödemek zorunda) 
  • Xbox One için fiyatı: 245 TL (Standart sürüm) 
     
    eFOOTBALL PES 2020 GELİYOR İŞTE KONAMİ'NİN YENİ OYUNU

PES 2020, eFootball’da devrim oluşturacak ve sporu küresel bir izleyici kitlesine tanıtacak cesur bir vaatle, sektörün önde gelen futbol simülasyonunun yeni dönemini başlattı.

Hayranların çok sevdiği Master League’de büyük değişimler yer alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme kontrolü konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. 

Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi kişisel Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine uygun yanıtlar seçmelerine imkan tanıyor.

FC Barcelona forveti Lionel Messi; “eFootball PES 2020’nin kapağında olmaktan çok mutluyum. Küçüklüğümden beri sıradaki kapağın kim olacağını her zaman takip etmişimdir. Şimdi benim oğlum oyunu oynuyor ve şunu söylemeliyim ki beni oyunun kapağında göreceği için çok heyecanlı. Daha önceleri bana defalarca oyunun kapağında neden benim olmadığımı sormuştu fakat artık kapakta olacağım için çok mutluyum.” dedi.

Futbolun en eğlenceli oyuncularından biri olarak tanınan Ronaldinho’nun benzersiz futbol tarzı da PES 2020’ye geliyor. 

Oyuncuların onun gibi hareket etmelerine izin veren animasyon setleri, rakipleri geçmek için benzersiz teknik yetenekler, seri hareketleri, göğüs ve sırt kontrolü gibi gösteri figürleri ile topa ilk dokunuş teknikleri oyunda yer alıyor.

Yorumlar
esat
pes2020'yi aldım euro 2020'yi nasıl kurucam yardımcı olur musunuz acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.