Oyun

PES için yeni bir dönem!

Birkaç yıldır büyük bir düşüş yaşasa da birçok oyuncu açısından hala en iyi futbol oyunu serilerinden biri olarak gösterilen PES 2012 için, Konami Avrupa PES ekibi lideri Jon Murphy çok iddialı konuştu. Murphy'e göre, 2012 versiyonu PES serisi için yüksel

PES için yeni bir dönem!

PES Avrupa lideri: "Bu devam oyunu ile birlikte, seriye yepyeni bir soluk getirerek, yeni bir dönemi başlatacağımıza inanıyoruz. Önümüzdeki haftalarda açıklığa kavuşturacağımız, popüler "Master League" modu detayları ve serinin kapak yıldızı olarak kullanacağımız yeni yüz bunu açığa çıkaracak." şeklinde açıklama yaptı.

Ayrıca ; "Bu oyunun geriye değil, ileriye gittiğini herkese göstermeyi düşlüyoruz ve bunu da yeni bir futbol süper yıldızının yüzünü oyunun kapağında kullanarak imgesel bir biçimde anlatmak istiyoruz. Yeni yüzümüz, aynı PES 2012 gibi bütün yetenek ve özelliklere sahip olacak. Hızlı, güçlü ve sahada sihirli dokunuşlar yapabilen biri olacak."

"Üç yıldır çalıştığımız Lionel Messi'ye de ayrıca teşekkür ediyoruz. Lionel Messi bu oyun için büyük çalışmalar yaptı ve serinin evrimine oldukça yardımcı oldu fakat artık yeni bir yüzü oyuna entegre etmemiz gerektiğini düşünüyoruz." şeklindeki açıklamalarla iddialarını güçlendirdi. 

PES Avurpa liderinin bu sözleri aklımıza, Lionel Messi\'nin PES serisinin kapak yıldızı olmasına rağmen, FIFA serisini oynamayı daha çok sevdiğini söylemesini getirdi. Sizce bu açıklamalar mı Messi\'nin kapak yıldızlığı kariyerine son verdi yoksa gerçekten Konami devrimsel yeniliklerini, yeni bir yüzle mi tanıtmak isteyecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.