Oyun

PlanetSide 2'den dördüncü oyun güncellemesi geldi!

PlanetSide 2: Dördüncü oyun güncellemesi piyasada!

PlanetSide 2'den dördüncü oyun güncellemesi geldi!

roSiebenSat.1 Games ve Sony Online Entertainment (SOE), başarılı bir MMOFPS oyunu olan PlanetSide® 2'nin dördüncü güncellemesini duyurdu. Bununla birlikte oyuna gelen kapsamlı içerik sanal gerçeklik eğitimi, yeni ekran haritası ve hızlı araçlar için yeni seçenekleri de oyuna ekliyor. Dahası "Savaş Muhabiri" video serisinin ikinci bölümü de artık izleyicilerle buluşuyor!

Sanal gerçeklik eğitimi PlanetSide 2 oyuncularına tüm kara ve hava araçlarının, silahların ve geliştirmelerin açık olduğu bir güvenli alana erişim sağlıyor. Oyuncular kendi cephanelerinden bağımsız olarak tüm sınıflar ve araçlar için özel yapım silahların yer aldığı alana girebiliyor. Özellikle tasarlanan alanlar tüm birliklere saldırı takviyeleri ve ileri mevziler için kendilerine ait yöntemleri deneme fırsatı veriyor.

1363350107_planetside2gu4.jpg

Ayrıca hızlı araçlara yeni özellikler de eklendi. Muharebelere beraber dalmak ve birbirlerini kollamak isteyen dörtlü ekiplerde artık iki kişilik yer var!  S12 Renegade tüfeği ve düşman hattında kısıtlı bir süre için görünmeden hareket etmeye izin veren gizlenme modülü de casusları bekliyor.

1363350155_planetside2gu401.jpg

Bu güncelleme ile oyuna eklenen bir diğer yenilik ise öldükten sonra ekranda beliren harita ile standart haritayı harmanlayan yeni ekran haritası. PlanetSide 2 oyuncuları bu sayede görev esnasındaki hiçbir önemli detayı kaçırmıyor. Bu küçük harita aynı zamanda manüel bir zoom fonksiyonu barındırıyor.

1363350186_planetside2gu403.jpg

Üyeliği bulunan oyuncular da durumlarına bağlı olarak çatışmalarda yer almadıkları dönemler için pasif sertifika puanları elde ediyor.

Dördüncü oyun güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgi oyunun tasarımcısı Margaret Krohn'un en önemli yenilikleri tanıttığı, "Roadmap" video serisinin yeni bölümünde yer alıyor.

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz

"Savaş Muhabiri" video serisinin ikinci bölümüne ise Terran Cumhuriyeti'nin ölümcül çarpışmalarından da iyi bilinen takım "Sound of Violence"a Sinematograf Robert Stoneman eşlik ediyor.

Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz


Yorumlar
Misafir
videolar görünmüyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.