Oyun

PlayStation 2 oyunlarını artık PlayStation 4’te oynanacak

PlayStation tarihinin en çok satış yapan konsolu olma özelliğini taşıyan PlayStation 2’nin en favori oyunları artık PlayStation 4’te de oynanabilecek


Oyuncularının gönlünde taht kuran PlayStation®2 konsolunun en favori oyunları artık PlayStation®4’te de oynanabilecek. İlk etapta içlerinde Dark Cloud™ (SCE Worldwide Studios), Twisted Metal Black™ (SCE Worldwide Studios) ve Grand Theft Auto: San Andreas® (Rockstar Games®)’nun da olduğu sekiz oyun PlayStation®4 uyumluluğuna sahip olacak.

PlayStation®4 konsolunda oynanabilecek oyunlar:

Dark Cloud (SCE Worldwide Studios)

Grand Theft Auto® 3 (Rockstar Games®)

Grand Theft Auto: San Andreas® (Rockstar Games®)

Grand Theft Auto: Vice City® (Rockstar Games®)

Rogue Galaxy (SCE Worldwide Studios)

The Mark of Kri™ (SCE Worldwide Studios)

War of the Monsters™ (SCE Worldwide Studios)

Twisted Metal: Black (SCE Worldwide Studios)

Bu oyunlar da, PlayStation®4 oyunları gibi 1080p çözünürlük kalitesi, canlı yayın, Oyunu Paylaş (Shareplay), Uzaktan Oynatma (Remote Play) ve PlayStation® Vita veya PlayStation®App üzerinden ikinci ekran desteği gibi özelliklere sahip olacak. Ayrıca açıklanan oyunların hepsi, günümüz oyun standardlarına uygun olacak şekilde, kupa desteği geliştirilmiş ve eklenmiş olarak oyuncularla buluşacak.

Önümüzdeki dönemde PlayStation®4 konsolunda oynanabilecek popüler PlayStation®2 oyunlarına yenileri de eklenecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.