Oyun

PlayStation 4 çıktı, işte ilk görüntüler ve çıkış videosu!

Yeni konsolun Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı haberimizde!


Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu, oyun dünyasının en yeni fenomeni PlayStation 4 dün gece Kuzey Amerika'da yapılan görkemli bir geceyle birlikte tanıtıldı. Aynı zamanda satışına da başlanan yeni konsolun ilk görüntüleri oyun severlere adrenalin pompalayacak. 

Yeni bir konsolun haberini vermek her ne kadar gurur verici bir olay olsa da bu tabloda hoşumuza gitmeyen bişeyler var.  Sony'nin anlam veremediğimiz bir politika uygulayarak yeni konsolu aralarında Türkiye'nin de bulunduğu bir çok Avrupa ülkesinde henüz satışa sunmaması milyonlarca Türk kullanıcının ağır tepkiler vermesine neden olmuştu.

1384514949_theplaystation4.jpg

Yeni konsolun ilk satışlarıyla birlikte çıkış videosu da dün internetteki yerini almış oldu. 3 dakikalık videoda yeni nesil konsol ile birikte gelecek oyunlardan kısa kısa görüntüler yer alıyor. Twitter'da Türkiye için Sony'nin resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Avrupa'da bir çok ülke 29 Kasım'da başlayacak ilk parti dağıtımından yararlanacakken, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu bazı ülkeler yeni nesil konsola 13 Aralık'ta kavuşacak.

Cihaz Sony Türkiye'nin duyurduğu rakamlarla birlikte 1249 TL – 1349 TL fiyat aralığında mağazaların raflarındaki yerini almış olacak.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri PlayStation 4'ün çıkış videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.