Oyun

PlayStation 4 hakkındaki ilginç iddia!

Daha piyasaya çıkmadan popüler olan konsol hakkında şimdi bir iddia ortaya atıldı.


Yeni nesil PlayStation oyun dünyasının en çok merak ettiği konuların başında gelen oyun konsollarından birisi. Şimdi PlayStation hakkında çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.

1337602112_playstation4.jpg

Yaklaşık 2 yıldır oyun dünyasını genelde kontrol eden PlayStation 4 hakkında neredeyse her gün en az bir haber okuduğumuz popüler oyun konsollarından. Daha piyasaya çıkmadan popüler olan konsol hakkında şimdi yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

İddialara göre PlayStation 4, oyun bakımından bilgisayar oyunlarına benzeyecek.  Ayrıca iddiaya göre PS4 oyunlarının temel mantığında yatacak olan felsefe ise oyun modları olacakmış. Yani her mod için daha fazla detaylı çalışma yapılacak ve aslında oyun hangi modlar için çıkarılıyorsa, o konulara daha fazla eğilim olacak. Hatta belki de birçok oyun tek moddan oluşabilir.

Bu haber şimdilik CVG isimli internet sitesinin bir iddiası. Bu konuyla ilgili bir açıklama geldiği takdirde sizinle yine paylaşacağız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.