Oyun

PlayStation 4 Kutu Açılımı - Video

Sony'nin dört gözle beklenen yeni oyun canavarı PlayStation 4'ün kutu açılımı yayınlandı!


Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için kutu açılımı videosu nihayet kendini gösterdi. Tüm dünyanın meraklı gözlerle beklediği o konsolun kutu içeriği tamamen gözler önünde artık. 13 Aralık'ta ülkemizde satışa sunulması beklenen yeni oyun konsolunun Unboxing videosu ilginç görüntülerle geldi.

"PlayStation 4'ün kutu açılımı videosu Sony tarafından resmi kanalda yayınlandı."

Siyah deri eldiven takan bir adam tarafından sunucuların olduğu bir ortamda gerçekleşen Unboxing videosu ilginç bir ortam sunuyor. Kutu içeriğine baktığımızda ise ağ fişi göze çarpan ilk detaylardan. Hızlı başlangıç ​​kılavuzu, DualShock 4 kontrolör, HDMI kablosu, güç kablosu, USB kablosu, mono kulaklık ve son olarak 500GB PS4'ün ta kendisi.

1384167390_sonyps4unboxing-28b9e94a8b1c99cb.jpg

PlayStation 4 içinde bulunduğumuz ayın ortalarından itibaren Avrupa'da, ayın son günlerine doğru ülkemizde raflardaki yerini almış olacak. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan "Büyüklük Bekliyor" sloganına vurgu yapılan yeni kutu açılımı videosu ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.