PlayStation 4'te oynayabileceğiniz en iyi 15 yarış oyunu! - Page 1

Crash Team Racing Nitro-Fueled
Geliştirici: Beenox
PS4 için yenilenen bir karting klasiği, şayet anında direksiyon başına geçebileceğin, tasasız bir yarışın peşindeysen Crash, ihtiyacın olan yegâne zıpır keseli dostun. Crash’in neşeli kız kardeşi Coco Bandicoot’tan kötü Doktor Neo Cortex’e kadar bir düzine uçuk kaçık, renkli karakterin bulunduğu bu oyunda, sekize kadar çevrimiçi oyuncunun kontrollerine sunulan bir sürü güçlendirmeler, renkli kişilikler ve yanlamalar mevcut.

PlayStation 4'te oynayabileceğiniz en iyi 15 yarış oyunu! - Page 2

Team Sonic Racing
Geliştirici: Sumo Digital
İkonik mavi koşucu hızlı ayaklarını biraz dinlendirmeye niyetli. Öyleyse ona ve 14 arkadaşına yarış pistinde katılmaya ne dersin? Kart yarış konseptinin alınıp renkli güçlendirmeler ve temalı pislerle birlikte Sonic dönüşünü eklendiği bu oyun, öğrenmesi kolay kontrolleri ve eğlenceyi katlayacak özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde sadece Sega’nın dikenli maskotunun hayranlarının değil, aynı zamanda Sonic’e aşina olmayan ailelere de hitap ediyor.

PlayStation 4'te oynayabileceğiniz en iyi 15 yarış oyunu! - Page 3

GT Sport
Geliştirici: Polyphony Digital
Polyphony Digital’ın rekortmen markasının en yeni yapımı, başlangıcından beri her daim hayranlarının favorisi oldu. PS4 Pro’da gelişmiş hâle gelen mükemmel görseller, çeşitli modlar ve düzenli ücretsiz içerik güncellemeleri sayesinde bu oyun, sürüşün olabildiğince gerçeğe yakın olmasını arzulayan herkes için bu türdeki yapımlar arasında yarışı önde götürmesi mümkün oluyor.

PlayStation 4'te oynayabileceğiniz en iyi 15 yarış oyunu! - Page 4

F1 2019
Geliştirici: Codemasters
FIA Formula Bir Dünya Şampiyonası’nın heyecanını, yoğunluğunu ve teknik gelişmişliğini bir araya getirmek kolay bir iş olmasa da konu gerçek F1 deneyimini yaşatmak olduğunda Codemasters her zaman sancağı başarıyla taşıyan ekip olmuştur. Resmi takımları, pilotları ve en son sezona ait bütün 21 yarış pistini sunmakla kalmayıp aynı zamanda zorlu F2 kariyer moduyla yarışarak listelerde üst sıralara oynama şansını da tanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.