Oyun

PlayStation 4'ün görüntüsü sızdırıldı

Sony PlayStation 4'ün yeni kontrolcüsünün prototipine ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı.


Sony'nin içeriğini sır gibi sakladığı için 'PlayStation 4'ü tanıtacaklar' beklentisini oluşturan 20 Şubat'taki basın toplantısı öncesi yeni konsolla ilgili bilgiler Japon medyasında yer almaya başladı.

Daha önce sizlere haberimizde Asahi Shimbun gazetesinin 20 Şubat'ta New York'ta tanıtılması beklenen PlayStation 4'ün(PS4) Japonya satış fiyatının 40.000 Yen (760 TL) olacağını bildirdiğini yazmıştık. Ayrıca konsolun teknik özellikleriyle de ilgili yüzeysel de olsa bazı bilgiler verilmişti. Bilgilere göre tanıtılacak PS4'ün 160 GB dahili hafıza, 8GB RAM ve 2GB video RAM'e sahip olması bekleniyor.

1360947352_playstation4.jpg

Sızan bu bilgilerden sonra şimdi de PlayStation 4'ün yeni kontrolcüsünün prototipine ait olduğu iddia edilen bir görsel yayınlandı. Yayınlanan bu görselde yer alan kontrolcü, DualShock kontrolcüsüne benziyor.

Bazı kaynaklar tarafından görselde yer alan kontrolcü doğrulanmış olsa da, kontrolcünün henüz prototip aşamasında olduğu ve son kullanıcı ile buluşana kadar tasarımsal değişiklere uğrayabileceğini söyleniyor.

Yorumlar
kadir
peki ne zaman cikacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.