Oyun

PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Oyun dünyasının en popüler isimlerinden biri olan PlayStation 5’in fiyatında indirime gidileceği haberi, oyunseverlerde büyük bir heyecan dalgasının oluşmasına neden oldu.

PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Sony PlayStation 5, Hindistan'da 5.000 Rupi indirimle satışa sunulacak. PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 Dijital Sürümü olmak üzere iki farklı sürüm, 1 Nisan'dan itibaren ülkede söz konusu indirimle satın alınabilecek.

PlayStation India, PlayStation 5'e özel yaz kampanyasının sınırlı bir süre için geçerli olduğunu doğruladı. Flipkart'ta PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 (Dijital Sürümü) sırasıyla 44.990 ve 54.990 Rupi olarak listelendi. 5.000 Rupi'lik fiyat düşüşü ile her iki sürüm de sırasıyla 39.990 ve 49.990 Rupi olarak sunulacaktır.

PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Her ne kadar söz konusu indirim Hindistan için duyurulmuş olsa da, dünyanın farklı bölgelerindeki pek çok oyunsever de kendi ülkelerinde bir indirim olup olmayacağı konusunda heyecanlanmaya başladı. Çünkü daha önceki yıllarda da Hindistan’da başlayan indirim ve kampanya furyalarının dünyanın geri kalanına da sıçradığı görülmüştü.

Öte yandan Sony'nin PlayStation 5 Pro adında yeni bir PS5 sürümü üzerinde çalıştığı söylenmektedir. Geliştirilmiş özelliklere sahip olması beklenen PlayStation 5 Pro, AMD'nin yeni APU'su ve sıvı soğutma teknolojisi şeklinde daha iyi bir termal yönetim sistemiyle donatılabilir. Son bir rapora göre, Sony, PlayStation 5 Pro oyun konsolunu 2024 yılının sonlarında tanıtabilir.

Yorumlar
emre
fransada ablamın çocuğu stajyer maaşı ile 2 ps5 alabiliyor siz ne anlatıyosunuz 2bin tl indirim yapsan bile ps isteyen kimse alamaz siz taşak mı geçiyorsunuz insanların aklıyla
Cevapla
Çankırılı
Fiyatlaın düşmesi Türkiye de pek etkili olmaz dolar daha artar zaten Playstation 5 fiyatı düştüğün de
Cevapla
Serkandark
O zamanki dolar kuruyla 40 bine alirisiniz suan sudan ucuz zaten 14 15 e alion ayik olun
Cevapla
Akpli çökerten
Ne diyon lan sen adamlar tl ile değil dolar ile maaş alıyor
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.