Oyun

PlayStation 5 Türkiye fiyatı belli oldu!

Merakla beklenen PlayStation 5'in ülkemizdeki satış fiyatı ortaya çıktı. İşte PlayStation 5 Türkiye fiyatı hakkındaki detaylar.


Sony'nin bu yılın son çeyreğinde satışa sunacağı yeni nesil konsolu PlayStation 5, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sabırsızlıkla bekleniyor. Konsol hakkında en çok merak edilen unsur ise fiyatı. Malum PlayStation 5 Türkiye fiyatı hala resmi olarak açıklanmış değil.

PlayStation 5 Türkiye fiyatı belli oldu!

Son sızdırılan raporlarda PlayStation 5 fiyatının 600 dolar civarında olacağı iddia edilmişti. Elbette bizi ilgilendiren temel unsur bu konsolun ülkemizdeki satış fiyatı. Bugün Vatan Bilgisayar online satış sitesinde PlayStation 5'i listeledi. Böylece PlayStation 5 Türkiye fiyatı da ortaya çıkmış oldu. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görselde de net bir şekilde görüldüğü üzere PS5 Türkiye fiyatı için 8000 TL'lik bir meblağ belirlenmiş durumda. Tabi ki şunu da belirtmek gerekiyor. Vatan Bilgisayar bu sayfayı kısa bir süre sonra sitesinden kaldırdı. Yani hali hazırda PS5 fiyatı Vatan Bilgisayar sitesinde mevcut değil.

Dolayısıyla bu fiyatın ne derece doğru olduğu şimdilik biraz muallak. Lakin bizler de PS5'in ülkemizdeki fiyatının 8000TL civarında olmasını bekliyorduk. Dolayısıyla bu fiyat bizleri çok şaşırtmadı.

Öte yandan bu fiyatın diskli versiyona ait olduğunu da belirtelim. Muhtemelen All Digital versiyonun fiyatı 7000TL civarında olacaktır. 

Konsol yılın son çeyreğinde çıkacağı için şimdilik yorum yapmak doğru olmaz. Lakin görünen o ki PS5'i 8000 TL altına almak pek de mümkün olmayacak. Elbette bir mucize olur ve son çeyreğe kadar ekonomimiz şaha kalkarsa o zaman daha düşük fiyatlar görebiliriz.

Yorumlar
Mahmut
Fiyatlar böyle giderse anca YouTube'de oynayan insanları izleriz.
Cevapla
?????? ?????
Bu fiyata yalan sonu türkiye bile daha ne kadar olduğunu bilmeden vatan nasıl bilsin
Cevapla
Kaya
Piyasayı tartiyorlar olumlu olumsuz yorum anketi ..talep olursa geçirecekler vatandaşa,, o rakamlar yüksek 5500-6500bandi olması gerekir PC toplama daha mantıklı oyun fiyatları da enaz 550TL bandında olacaktır çıktığında
Cevapla
??????
Uygun fiyat alınır PC yerine bunu almak daha mantıklı 4K deneyimini sonuna kadar yaşayacağız
Cevapla
Tolga
Hocam 4k tv yoksa bir anlamı yok ki 8.000 tl ye 2070 pc toplanır
Serkan
Vatan sitesine girdigimde böyle birşey göremedim yoksa satildimi :))
Cevapla
Cem Doğa
Kaldırılmış demişler ya yazıda
Cagdas
yüksek ihtimal fotoşop
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.