Oyun

PlayStation Plus Mart 2019 oyunları duyuruldu!

Sony Interactive Entertainment, Mart ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus Mart 2019 oyunları duyuruldu!

Sony Interactive Entertainment, Mart ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını duyurdu.

Ek olarak bu aydan itibaren artık Vita ve PlayStation 3 oyunları kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmayacak. Peki bizleri PlayStation 4 tarafında neler bekliyor? Bu ay Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Activision) ve The Witness (Thekla) bu ay Plus üyelerini ücretsiz olarak dağıtılacak. 

PlayStation Plus Mart 2019 oyunları duyuruldu!

Öncelikle PlayStation Plus, Sony’nin konsolları için sunduğu ücretli bir abonelik sistemidir. PlayStation 4 ve Pro kullanıcıları, abonelik sistemi ile her ay ücretsiz oyunlara ve indirim fırsatlarına sahip olabiliyorlar. Her ay seçilen ücretsiz oyunların yanı sıra abonelik süresince kullanıcılar bu oyunları sınırsız bir şekilde oynayabilmektedirler. 

PlayStation Plus, ücretsiz free to play oyunları dışında online özelliklerden yararlanmak içinde zorunlu bir sistemdir. Plus aboneliği bulunmayan kullanıcılar, satın aldıkları oyunların online özelliklerine erişemez ve arkadaşları ile bir online bağlantı kuramaz.

Peki Plus’ın kullanıcılara sağladığı avantajlar nelerdir? PlayStation Plus üyesiyseniz, PSN Store’da hali hazırda satılan oyunlara özel indirimlerle sahip olabilmektesiniz. Aynı zamanda belirli oyunların beta ve demolarına erişebilir ve böylece oyunları önceden deneme fırsatına erişebilirsiniz.

Kullanıcılara ek olarak sunulan bir diğer ayrıcalık ise bulut sistemi. Bu sayede kayıt dosyalarınız kolay kolay kaybolmayacak. Ek olarak arkadaşlarınızın sistemine giriş yapmanız durumunda aynı şekilde kayıt dosyalarınızı rahatça sisteme indirebilirsiniz.

PlayStation Plus’ın üyelik ücretleri ne kadar? Plus’ın üyelik sistemi üç ayrı parçadan oluşmaktadır. Bir aylık, üç aylık ve yıllık üyelik.

1 aylık üyelik: 23,99 TL

3 aylık üyelik: 74,99 TL

1 yıllık üyelik: 179,99 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.