PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları indirmeye hazır

PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine sunulan PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları indirmeye hazır. Bu oyuları konsolunuza bugünden itibaren indirip oynayabilirsiniz.

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları indirmeye hazır

Sony, bildiğiniz gibi PlayStation Plus sahiplerine her ay ücretsiz oyun sunuyor. PlayStation 5'in tanıtılması ile bu kapsam daha da genişledi. PS4 ve PS5 oyunlarını ücretsiz olarak sunan Sony, PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları için bugün düğmeye bastı.

Bugünden itibaren PS Plus sahipleri Shadow of the Tomb Raider, GreedFall ve Maneater oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek. Bu üç oyun da hem PS5 hem de PS4'te çalışıyor. Ancak Maneater oyununun PlayStation 5 yükseltmesinin olduğunu ve daha iyi grafikler ile PS5'te çalıştığını belirtelim.

12 aylık 240 TL, 3 Aylık 100 TL ve aylık 40 TL ücrete sahip olan PS Plus sayesinde hem bu oyunları ücretsiz olarak indirip oynayabilir hem de online oyunları arkadaşlarınız ile deneyimleyebilirsiniz.

PS Plus'ın ayrıcalıkları bu kadarla da bitmiyor. PS Store'da yer alan oyunlarda PS Plus'a özel olarak indirimler de yapılıyor. Bu sayede oyunları da uygun fiyata satın alabilirsiniz.

PlayStation Plus Ocak 2021 oyunları

Sony, önümüzdeki aylarda da yine PS5 oyunu vermeye devam edecek. Ancak şu sıralar 3. parti tarafında PS5 oyunu kısıtlı olduğu için Şubat veya Mart ayında sürpriz bir şekilde AAA yapım ücretsiz olarak sunulabilir. Tahminlerimize göre kısa bir süre içerisinde beklentileri pek karşılayamayan yeni nesil Godfall oyunu da PS Plus sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak.