Oyun

PlayStation Plus'ın Ağustos 2019 oyunları sızdı!

Bir sızıntıya göre PS Plus'ın ağustos ayında abonelerine sunacağı oyunlar ortaya çıktı.


Bildiğiniz gibi PlayStation Plus belli bir ücret karşılığında her ay bazı oyunları abonelerine sunuyor. Eğer PS Plus üyeliğine sahipseniz ağustos ayında hangi oyunların çıkacağını merak ediyor olmalısınız.

PlayStation Plus'ın Ağustos 2019 oyunları sızdı!
 

Bir sızıntıya göre PS Plus'ın ağustos ayında abonelerine sunacağı oyunlar ortaya çıktı. İşin ilginç tarafı bu oyunların her ikisi de EA yapımı. Bu sızıntı, Glitched Africa isimli sitede ortaya çıkmış.

Çıkan sızıntıya göre bu ayın iki oyunu Star Wars Battlefront 2 ve EA Sports UFC 3 olacak. Yukarıda görmüş olduğunuz resimdeki "Free" yazısı, şimdilik bu konuda oldukça büyük bir delil olsa da bu yalnızca PlayStation Store'dan kaynaklı bir hatadan da ibaret olabilir. 
 
PlayStation Plus üyesiyseniz, PSN Store’da hali hazırda satılan oyunlara özel indirimlerle sahip olabilmektesiniz.

Aynı zamanda belirli oyunların beta ve demolarına erişebilir ve böylece oyunları önceden deneme fırsatına erişebilirsiniz. Kullanıcılara ek olarak sunulan bir diğer ayrıcalık ise bulut sistemi. Bu sayede kayıt dosyalarınız kolay kolay kaybolmayacak.

Ek olarak arkadaşlarınızın sistemine giriş yapmanız durumunda aynı şekilde kayıt dosyalarınızı rahatça sisteme indirebilirsiniz. PlayStation Plus’ın üyelik ücretleri ne kadar? Plus’ın üyelik sistemi üç ayrı parçadan oluşmaktadır. Bir aylık, üç aylık ve yıllık üyelik.

1 aylık üyelik: 23,99 TL

3 aylık üyelik: 74,99 TL

1 yıllık üyelik: 179,99 TL

Ücretsiz 14 günlük deneme sürecini başlatmak ve üyelik seçeneklerine göz atmak için buradan ilgili sayfaya gidebilir ve sizde çevrimiçi çok oyunculu oyun deneyiminizi, aylık oyunlar, özel indirimler ve daha fazlasıyla bir tık daha üste taşıyabilirsiniz.

Yorumlar
aptalmısınıza katılan insan
arkadaşa katılıyorum bu gece 23 te ea access erişime açılıyor xbox ta aylık 12 tlydi bakalım ps de durum ne olacak
Cevapla
aptalmısınız?
bi tarafınızdan uydurmayın. azıcık teknolji ve oyunla ilginiz olsaydı, bu oyunların sony için hazırlanan ea access ps4 için hazırlandığını bilirdiniz. yalan haberde son nokta.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.