PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (3. kısım) - Page 1

Middle-earth: Shadow of Mordor – Yılın Oyunu Sürümü – 57,00 TL
Yılın Oyunu, En İyi Aksiyon Oyunu ve En Yenilikçi Oyun dahil olmak üzere 50'nin üzerinde kategoride '2014'in En İyisi' ödülünü kazandı.

PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (3. kısım) - Page 2

Moonlighter – 33,60 TL
Uzun zaman önce arkeolojik bir kazı sırasında çok sayıda kapı keşfedildi. İnsanların bu tarihi geçitlerin farklı dünya ve boyutlara açıldığını fark etmesi de uzun sürmedi. Kazı alanının yakınında Rynoka adında, sınırsız hazineleri aramaya çıkacak kadar cesur ve korkusuz maceraperestlere hizmet eden küçük bir tüccar köyü bulundu.
Moonlighter rouge-lite stili öğelerle dolu bir Aksiyon RPG oyunudur. Gizliden gizliye kahraman olmayı hayal eden maceraperest bir esnaf olan Will'in günlük rutinini keşfet.

PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (3. kısım) - Page 3

Mutant Year Zero: Road to Eden – 79,50 TL
Mutant Year Zero: Road to Eden sıra tabanlı savaşı gerçek zamanlı keşif, hikâye, gizlilik ve stratejiyle harmanlayan, taktiksel bir macera oyunudur.

PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (3. kısım) - Page 4

No Man’s Sky – 79,00 TL
No Man's Sky, her yıldızın, etrafında dönen hayat dolu ve her biri ziyaret etmenizi bekleyen gezegenlere ışık yaydığı sınırsız bir evrende geçen, destansı bir bilim kurgu macerasıdır. Daha önce görülmemiş dünyalara ayak basarak, galaktik bir ölçekte ticaret yapın, savaşın ve hayatta kalın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.