PlayStation Store'da büyük indirime giren oyunlar! - Page 1

Geçtiğimiz günlerde fiyat politikası sebebi ile Türkiye'deki kullanıcıları tarafından yoğun eleştiri yağmuruna tutulması ile gündeme gelen PlayStation, kullanıcılarının hatırlayacağı üzere Nisan ayında tüm dünyaya indirimli oyunların bulunduğu kampanyalar sunarken, Türkiye'yi bu kampanyadan mahrum bırakmıştı.  PlayStation kullanıcıları, PlayStation Türkiye'nin yapmış olduğu indirimlerin adaletsiz olduğundan oldukça yakınmıştı. Ayrıca ''Fırstalar'' bölümüne tıklandığı halde girilememesi kullanıcıları adeta çileden çıkarmıştı. Bunun üzerine PlayStation kullanıcıları tarafından sosyal medyada boykot kampanyası başlatılmıştı.


PlayStation Türkiye uzun bir aradan sonra konu ile ilgili geç de olsa bir açıklamada bulunmuş, indirim kampanyalarının bölgeye göre değişiklik gösterebileceğini savunmuştu. Bu açıklama kullanıcıları daha da kızdırmıştı.


Daha sonra kullanıcıların kırılan kalbini yeniden kazanmak ve kullancılar tarafından balatılan boykot kampanyasının etkisinden kurtulmak için olsa gerek bahar indirimlerini yeniden sunmaya başladığını duyurmuş. Sonrasında ise bir sürpriz yaparak, koronavirüs kapsamında, Play at Home yani Evde Oyna isimli yeni bir girişim ile Naughty Dog tarafından geliştirilen Uncharted: Drake’s FortuneUncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception oyunlarını tüm kullancılara ücretsiz olarak sundu.


Şimdi ise PlayStation yeni bir etkinlik ile yeniden karşımızda. “Japon Oyunlarına Büyük İndirimler” adı ile geçen etkinlik kapsamında birçok oyun büyük indirimler ile kullanıcılara sunuluyor. Japon menşeili oyunlarda yapılan bu indirimler iki hafta boyunca devam edecek. Kampanya 9 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 02.00'da sona erecek. Dilerseniz bu oyunların hangileri olduğuna ve indirimli fiyatlarına hep birlikte göz atalım.


İşte PlayStation Store'da büyük indirime giren oyunlar;

PlayStation Store'da büyük indirime giren oyunlar! - Page 2

Street Fighter V – 36,00 TL

PlayStation Store'da büyük indirime giren oyunlar! - Page 3

Resident Evil 2 – 84,00 TL

PlayStation Store'da büyük indirime giren oyunlar! - Page 4

Dark Souls III Deluxe Edition – 64,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.