Oyun

PlayStation ürünlerinde Days of Play fırsatı kapıda!

Sony Interactive Entertainment, oyun tutkunlarına avantajlar sunan Days of Play kampanyasının 2018’de yeniden yapılacağını duyurdu. 


Sony Interactive Entertainment, PlayStation’ın konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetleri genelinde oyun tutkunlarına avantajlar sunan Days of Play kampanyasının 2018’de yeniden yapılacağını duyurdu. 

Days of Play indirimleri ve sınırlı sayıdaki PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol için sunulan fırsatlar 8 ile 18 Haziran arasında dünya çapında geçerli olacak. İkonik PlayStation şekillerine sahip 500 GB HDD PS4 Konsol, ek bir DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı ile birlikte geliyor.

Kampanya kapsamında, Days of Play Özel Kasa Konsol fırsatının yanı sıra, seçili 1TB ve 500 GB PS4 Konsol paketleri ve DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı da avantajlı fiyatları ile raflarda olacak.

PS4 tarihinde en hızlı satışı olan birinci parti oyun ünvanına sahip God of War ve Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios oyunlarından Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras, Gran Turismo Sport ve Shadow of the Colossus gibi Türkçe dil desteği ile gelen bir çok büyük yapım da indirimli kampanya fiyatlarıyla yetkili oyun ve teknoloji mağazalarında oyunculara sunulacak.

Days of Play süresince, PS Store’da, bir çok SIE WWS oyunu ile beraber, Call of Duty: WWII (Activision), Far Cry 5 (Ubisoft) ve Assassin’s Creed Origins (Ubisoft) ve Grand Theft Auto V (Rockstar Games) gibi üçüncü parti oyunlarda da büyük indirimler olacak.

Bunlara ek olarak, SIE WWS oyunları Farpoint ve Driveclub VR’ın da dâhil olduğu bir dizi PS VR oyununda sunulan fırsatların yanı sıra, PlayStation VR başlangıç paketi de avantajlı fiyatı ve ek bir oyun hediyesi ile kampanya kapsamında sunulacak.

SIE Başkan Yardımcısı ve Global Satış ve Pazarlama Müdürü Jim Ryan, konuyla ilgili olarak: “2018’de Days of Play’in dönüşünü görmek harika. Bizim için önemli olan hayranlarımıza teşekkür etmek ve PlayStation’ın büyük oyunlarının ve eşsiz deneyimlerinin tadını çıkarmalarını sağlamak.

Bu yıl, Days of Play için tasarlanmış PS4 Özel Kasasının da piyasaya sürülmesi ile birlikte, daha da çok PlayStation ürünü, bulunduğu mağazalarda büyük fırsatlar ile oyunculara sunulacak.

PlayStation’ı oyun oynamak için en iyi platform haline getiren, sahip olduğumuz tutkulu oyuncu topluluğumuz. Biz de oyunseverlerin yeni deneyimler keşfetmelerine ve daha fazla oynamalarına destek olmak için Days of Play’i hayata geçirdik.” dedi.

Days of Play kampanyası kapsamında sunulan donanım ve aksesuar fırsatları:

500 GB PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol - 1.749 TL
1TB PS4 Konsol ve God of War Paketi - 1.899 TL
500GB PS4 Konsol, 3 Oyun ve 3 Aylık PS Plus Üyeliği Paketi - 1.599 TL
PS VR Başlangıç Paketi ve Arizona Sunshine Oyunu - 1.499 TL
DUALSHOCK 4 Kablosuz Kontrol Cihazı (siyah, beyaz, kırmızı, mavi) - 219 TL

Days of Play kampanyası kapsamında, SIE WWS'ten AAA PS4 oyunlarına sunulan indirimler:

God of War - 249 TL
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu - 99 TL
Uncharted: Kayıp Miras - 99 TL
Gran Turismo Sport - 99 TL
Shadow of the Colossus - 99 TL
Horizon Zero Dawn - 99 TL
Knowledge is Power - 59 TL
Hidden Agenda - 59 TL
Farpoint (PS VR) - 99 TL
Driveclub VR (PS VR) - 99 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.