Oyun

Pokemon arayanlara belediyeden ücretsiz su ve çay

Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri haline gelen Pokemon Go ile ilgili son haber Eskişehir'den geldi.

Pokemon arayanlara belediyeden ücretsiz su ve çay

Eskişehir Tepebaşı İlçe Belediyesinin gençlik merkezlerine Pokemon aramak için gelen gençlere çay ve su ikram edileceği açıklandı.

Çıkışıyla birlikte tüm dünyanın gündemine oturan "Pokemon Go" ülkemizi de etkisi altına almış durumda. Eskişehir'de, bir çizgi filmden uyarlanan "Pokemon Go" adlı artırılmış sanal gerçeklik oyununda kentin çeşitli yerlerinde cep telefonu aracılığıyla "Pokemon" ararken yolu Tepebaşı İlçe Belediyesinin gençlik merkezlerine düşenlere ücretsiz çay ve su ikram ediliyor.

Tepebaşı Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye, dijital oyunseverleri dışarı çıkmaya, gezmeye ve sosyalleşmeye çağıran "Pokemon Go" oyunuyla ilgili Twitter'dan #PokemonGo hastagiyle duyuru yaparak gençlere çağrıda bulundu.

19 Mayıs Gençlik Merkezimizi #pokemongo çılgınlığı sardı.
Pokemon ararken yorulan Ash Ketchum-lar için su ve çay servisimiz bulunmakta.

— Gençlik Merkezleri (@ESKTGM) 11 Temmuz 2016

Ayrıca çok yakınımızda pokestop bulunmakta. 10 dakikada bir ücretsiz çayın yanında ücretsiz poketoplarınızı da alabilirsiniz. #PokemonGO

— Gençlik Merkezleri (@ESKTGM) 11 Temmuz 2016

Twitter aracılığıyla duyuruyu takip eden oyunseverler, Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi'ne gelerek, ücretsiz su ve çay ikramından yararlandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.