Oyun

Pokemon GO için yeni güncelleme!

Milyonları kasıp kavuran Pokemon GO oyunu yeni güncelleme ile daha kullanışlı hale geliyor. iOS ve Android için güncellenen Pokemon GO'nun yeni özellikleri haberimizde.


Nintendo ve Niantic işbirliği ile geliştirilen Pokemon GO, iOS ve Android oyuncularını tabiri caizse sokağa dökmüştü. AR ve GPS tabanlı oyun olan Pokemon GO, artık eskisi kadar oynanmıyor dediğimiz bugünlerde yeni bir güncelleme alarak oyunculara yenilikler sunuyor.

Yeni Pokemon'lar yolda!

12 Aralık tarihinde bir güncelleme daha alarak yeni Pokemon'lara kavuşacak olan Pokemon GO, şimdilik yeni güncellemesi ile aşağıda yer alan yenilikleri sunuyor.

- Eğitimciler, Profesör Willow'a aynı anda birden fazla Pokémon aktarabilecekler. Bu işlevi kullanmak için bir Pokémon tuşunu basılı tutun.

- GYM savaşında ve saldırı savaş ekranına Pokémon tipi simgeleri eklendi.

- Buddy Pokémon'ınızın toplam şeker sayısı, Buddy bilgi ekranına eklendi.

- Bir arkadaşınızın yürüdüğü toplam kilometre, şimdiye kadar yakalığınız her Pokémon'un bilgi ekranına eklendi.

- Küçük hata düzeltmeleri.

Android için versiyon 0.49.1 ve iOS için versiyon 1.19.1 olan Pokemon GO güncellemesini uygulama mağazalarından yükleyebilirsiniz.

1481121237_pokemon-go-tl.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.