Oyun

Pokemon Go beklenen özelliğe kavuşuyor!

Pokemon Go oyuncularının merakla beklediği PvP modu, 2018’in sonunda oyuna eklenmiş olacak.


Zamanında Pokemon Go, oldukça popüler bir oyundu. Özellikle ülkemizde resmi olarak yayınlanmayan oyunu oynayan kullanıcı sayısı azımsanmayacak kadar büyüktü. 

Uzun süredir önemli yeni özellikler kazanmadığı için oyunun kullanıcı tabanı son birkaç aydır küçülmüş durumda. Rakip oyunların da ortaya çıkması ile beraber maalesef tarihin tozlu raflarına gömülmek üzere olan oyun için heyecanlandıran bir haber geldi.

Oyunun geliştirici koltuğunda oturan Niantic, uzun süredir beklenen yeni bir özelliği oyuncularla buluşturarak bu durumu değiştirmeyi amaçlıyor. Pokemon Go oyuncularının merakla beklediği PvP modu, 2018’in sonunda oyuna eklenmiş olacak.

Pokemon Go'ya PvP modu geliyor!

Konuya ilişkin duyuruyu Niantic’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu pazarlama direktörü Anne Beuttenmüller yaptı. Beuttenmüller, oyundaki unsurları düzenli olarak geliştirdiklerini belirtmeyi de ihmal etmedi.

Getirilecek tek özellik bununla da sınırlı değil. Güncelleme içerisinde bizleri daha fazla sürprizin beklediği de gelen bilgiler arasında.

Pokemon Go için PvP modunun henüz net çıkış tarihi belirtilmiş değil. Ancak bu özellik ile beraber oyunu tekrardan popülerleşeceğini düşünüyorum. En azından ilk aşamalarda denemeye değer. 

Yorumlar
Pogo
Kardeşim beni sakın yanlış anlama ama bu yazıda dahil haberlerinizin geneli güncel değil. Yazıda oyuna arkadaşlık ve takas özelliğinin ilerideki gelecek güncellemelerle ekleneceğini yazmışsınız ancak şu anda zaten oyunda 1.5 aya yakın bir süredir takas sistemi var.Oyuncular birbirleri arasında takas yapıyor ve arkadaş ekleyebiliyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.