Pokemon Sleep'in yeni etkinliğine hazır mısınız ?

Pokemon Sleep'in yeni etkinliği, oyuncuları Pokedex'ine alevli bir efsanevi Pokemon eklemeye davet ediyor. Bu heyecan verici etkinlik, oyunculara benzersiz bir deneyim sunacak.

Pokemon Sleep'in yeni etkinliğine hazır mısınız ?

Pokemon Sleep'in Ateş Haftası bugün başlıyor ve beraberinde oyunun ikinci Efsanevi Pokemon'u olan Entei'ye odaklanan çok daha büyük bir etkinlik başlıyor. Entei etkinliği, oyuncuların volkan Pokemon'uyla arkadaş olmasına, özel haftalık görevleri tamamlamasına, yeni ögeler kazanmasına ve ödüller almasına olanak tanıyacak.

Raikou Araştırma Etkinliği'ne benzer şekilde, Entei yalnızca Yeşil Çimen Adası'nda görünecek. Oyuncular, Entei Kılıcı'nı toplamak için Entei Keki'yle birlikte Entei Kehribarı'nı takas edecekler. Entei Kehribarı, özellikle Entei'yi çekmek ve arkadaş olmak için Raikou Kehribarı ve Raikou Kekleri gibi önceki Raikou Kehribarı'na kıyasla daha kolaylaştıracak. Entei Kekleri, normal Poke Keklerine kıyasla Entei'nin dostluğunu daha büyük bir oranda artıracak. Etkinlik devam ederken, Charmander, Charmeleon, Charizard, Vulpix, Ninetales, Growlithe, Flareon, Cyndaquil, Quilava ve Typhlosion gibi diğer Ateş tipi Pokemonlar da daha yüksek oranda görünecek.

Pokemon Sleep'in yeni etkinliğine hazır mısınız ? - Resim : 1

Pokemon Sleep'in yeni etkinliğine hazır mısınız ?

Entei Kılıcı elde etmek için oyuncular, Entei Kılıcı ödüllü özel haftalık görevleri tamamlamak zorunda kalacaklar. Entei'nin uyku tarzı Keçe ve özel ana becerisi Yardımcı Artışı (Ateş) olacak. Yardımcı Artışı (Ateş), takımınızda farklı türlerde Ateş tipi Pokemonları bulundurarak etkinleştirilir ve bu da Entei'nin Yardımcı Artışı yoluyla kazanılan meyve ve malzemelerin miktarını artırır. Oyuncuların belirlediği Ateş Yardımcı Pokemonları, etkinliğin birinci ve ikinci haftasında sırasıyla bir ve üç olmak üzere ana becerilerini artırır.

Entei ayrıca Turuncu Çukur'da da görünebilir, ancak görünümü son derece nadir olacak. Entei ve Raikou'nun her ikisi de Özel Pokemon olduğu için oyuncuların takımlarında yalnızca bir Özel Pokemon aktif olabilir.

Entei Araştırma etkinliği yerel saatle 20 Mayıs'ta saat 04.00'te başlayacak ve 3 Haziran saat 03.59'da sona erecek. Pokemon Sleep Tarif Listemize göz atmayı unutmayın, bu listede Sevgililer Günü etkinliğinden güncel tarifler bulunmaktadır.