Pokemon tutkunlarına müjde! Bu etkinliği sakın kaçırmayın!

Pokemon Sleep'in yeni Araştırma etkinliği efsanevi Pokemon Raikou ile başlıyor. Oyuncular bu araştırma etkinliğinde Raikou ile arkadaş olma fırsatı elde edecek bunun yanında etkinlik kazanılacak yeni öğeler, tamamlanması gereken özel haftalık görevler ve daha fazlasını içeriyor.

Pokemon tutkunlarına müjde! Bu etkinliği sakın kaçırmayın!

Bu etkinlik, Pokemon hayranlarını heyecanlandırarak, onlara oyun içinde yeni maceralar ve zorluklar vaat ediyor. Etkinlik, oyunculara Pokemon Sleep deneyimlerini daha da zenginleştirecek benzersiz içerikler sağlayarak, eğlenceli ve rekabetçi bir ortam yaratmayı amaçlıyor.

Pokemon Günü'nden gelen son duyuruyla, Pokemon Sleep uygulamasına ilk efsanevi Pokemon'u Raikou ekleniyor. Raikou etkinliği, oyunculara bu gök gürültüsü Pokemon'u arkadaş edinme, özel haftalık görevleri tamamlama ve yeni öğeler kazanma fırsatı sunuyor.

Raikou, Pokemon Sleep'e eklenen ilk efsanevi Pokemon olacak. Raikou, Yeşilçimen Adası'nda görülecek ve oyuncuların Raikou Tüyü toplaması gerekecek. Toplanan Raikou Tüyü, Raikou Tütsüsü ve Raikou Bisküvileri ile takas edilebilecek.

Pokemon tutkunlarına müjde! Bu etkinliği sakın kaçırmayın!

Raikou Tütsüsü ve özellikle Raikou Bisküvileri, günlük araştırmalar sırasında Raikou'yu çekip arkadaş edinmeyi kolaylaştıracak. Raikou Bisküvileri, Raikou'nun dostluğunu, normal Poke Bisküvilerine göre çok daha fazla artıracak. Etkinlik boyunca, Pikachu, Raichu, Mareep ve Jolteon gibi diğer Elektrik türü Pokemon'lar da artan oranlarda görünecek.

Raikou Tüyü kazanmak için, oyuncuların özel haftalık görevleri tamamlaması gerekecek. Raikou'nun uyku stili Uykucu olacak ve özel ana yeteneği Elektrikli Yardımcı Güç (Electric Helper Boost) olacak. Elektrikli Yardımcı Güç, takımınızda farklı türden Elektrik türü Pokemon'lar olduğunda çalışacak ve Raikou'nun Yardımcı Gücü aracılığıyla kazanılan meyve ve malzemelerin miktarını artıracak.

Raikou Araştırma etkinliği, yerel saatle 25 Mart'ta saat 04.00'te başlayacak ve 8 Nisan saat 03.59'a kadar devam edecek. Sevgililer Günü etkinliğinden güncellenmiş tarifler içeren Pokemon Sleep Tarif Listemizi kontrol etmeyi unutmayın.