Popüler oyun ücretsiz oldu!

Ustwo Games tarafından geliştirilen ve normalde 17,99 TL değerinde olan Monument Valley 2, kısa süreliğine ücretsiz.

Popüler oyun ücretsiz oldu!

Ustwo Games tarafından geliştirilen Monument Valley 2, koronavirüs salgınından korunmak için evde kalan oyunculara destek amacı ile kısa süreliğine ücretsiz.

Popüler oyun ücretsiz oldu!

Geliştirici Ustwo Games'in beğeni toplayan bulmaca oyunu Monument Valley 2, önümüzdeki yedi gün boyunca ücretsiz. Türkiye'deki oyunculara normalde 17,99 TL fiyat etiketi ile sunulan bu oyun aynı zamanda beyin jimnastiği yapmanıza yardımcı olacak. Türkiye fiyatı 17,99 TL olan oyunun yurt dışı fiyatı ise 4,99 dolar değerinde.

Monument Valley 2 oyununda, perspektif tabanlı bilmecelerin çözümlenmesinde, çözümlerin yer aldığı bir dizi bulmaca aşaması boyunca küçük bir kişiyi yönlendiriyor olacaksınız. Dilerseniz aşağıdaki videodan oyunun nasıl oynandığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Eğer siz de koronavirüs salgınından korunmak için evde kalanlardansanız ve ev ortamından sıkılmaya başladıysanız Monument Valley 2 ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Google Play Store'da 250 MB boyutunda olan oyun, Apple Store'da ise 514.2 MB boyutunda. Her iki mağazada da 500 binin üzerinde indirmeye sahip olan oyunun toplamda 1 milyondan fazla indirmeye sahip olduğunu belirtelim. Google Play Store kullanıcılarından ortalama 4,8 puan alan oyunun, Apple Store kullanıcıları tarafından ise ortalama 4,3 puan aldığı görülüyor.

Android telefonlarınıza Google Play Store üzerinden Monument Valley 2'yi ücretsiz olarak indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

iOS telefonlarınıza Apple Store üzerinden Monument Valley 2'yi ücretsiz olarak indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.