Oyun

Project Awakening ağzınızın sularını akıtabilir!

Tokyo Game Show etkinliği ile bizlerle olacak olan Sony, yavaş yavaş göstereceği oyunları biz oyun severlere sunmaya başlıyor. İşte karşınızda Project Awakening!

Project Awakening ağzınızın sularını akıtabilir!

Önümüzdeki hafta Tokyo Game Show etkinliği ile bizlerle olacak olan Sony, yavaş yavaş göstereceği oyunları biz oyun severlere sunmaya başlıyor. Fuarın önemli isimlerinden olan Sony, Cygames stüdyosu ile beraber geliştirdiği Project Awakening için mükemmel bir video yayınladı. 

Öncelikle Project Awakening ismi oyunun tam adı değil. Henüz geliştirilme aşamasında oldunduğu için proje adına bir isim konmamış. TGS 2018'de detaylarını öğreneceğimiz oyunun rol yapma ögeleri içereceği belirtiliyor. Bunun dışında belki de oyunun tam ismini öğrenme şansına da erişebiliriz. 

Project Awakening ağzınızın sularını akıtabilir!

Project Awakening tamamıyla Cygames stüdyosunun ellerine teslim edilmiş durumda. Oynanış mekaniklerinden daha çok oyunun grafiklerini gösteren videoda ne kadar gerçekçi animasyonlar ve ortam detaylarıyla karşılaşacağımız belli oluyor. Hikaye anlamında da dikkat çeken yapım, bizlere farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. 

Diğer bir yandan umarız oyuna dair ilk oynanış görüntüleri de TGS 2018'de bizlere gösterilir. PlayStation 4'e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek olan yapımın henüz ne zaman piyasaya sunulacağı bilinmiyor. Sony'nin PlayStation adına attığı adımlardan sonra Microsoft hala neyi bekliyor bilmiyoruz ancak bu nesilin kazanını açık ara Sony. Geçmiş olsun Microsoft! 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.