Oyun

Project Cars'dan mükemmel görsellikte yeni bir video!

Project Cars'a ait zengin görsellikte yeni bir video yayınlandı.

Project Cars'dan mükemmel görsellikte yeni bir video!

Üç gecikme ve önceki nesil konsollara sunulması iptal olmasına rağmen Project Cars ilan edildiği tarihten bu yana oyunseverler tarafından merakla bekleniyor. Bugün zengin detaylı görsellerinin bulunduğu oyunun yeni bir videosu yayınlandı.

Slightly Mad Studios tarafından gelişterilen yarış oyununda 30'dan fazla yeni yarış pistleri olacak olan Proje Cars, yarış dünyasının gerçek mekanlarınının karşınıza geldiğini hissettirecek. Oyunun gün aydınlanması, hava durumu ve ışık yansımalarının olduğu sahneleri görünce(Adamlar yapmış aga)diyebileceğiniz mükemmellikte.

Öte yandan 2014 Kasım ayındayanınlanması beklenirken daha sonra 2015 Nisan ayına ertelenmişti. Yeni gelen haberlere göre firmanın Project Cars'ı Mayıs ayında SteamOS, Wii U sürümleri ile, PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One için yayınlayacağı belirtildi. Aşağıdaki videoda Project Cars'ın birçok pistte çekilen parçalı sahnelerini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.