Oyun

ProSiebenSat.1 Games mobil oyun pazarına adım atıyor

ProSiebenSat.1 Games GmbH, yeni geliştirilen Mobil Oyun Yetenek Havuzu ile mobil oyun geliştirici dünyasına da el atıyor.

ProSiebenSat.1 Games mobil oyun pazarına adım atıyor

ProSiebenSat.1 Games GmbH, yeni geliştirilen Mobil Oyun Yetenek Havuzu ile mobil oyun geliştirici dünyasına da el atıyor. Milyonlarca avro değere sahip olan ve medya kuruluşlarının pazarlama kanalına erişimi olan ProSiebenSat.1 Games, geleceği parlak olan bu pazarlama segmentine yenilikçi projelerle  destek sağlayacak. İlgilenen kurumlar http://www.prosiebensat1games.com/en/forms/mobile adresinden başvurularını iletebilirler.

ProSiebenSat.1 Games Mobil Oyun Yetenek Havuzu'na ek olarak iOS cihazlar için oyun uygulamasını da hizmete sunuyor. ProSiebenGames.de'deki mobil uzmanları Almanca ProSiebenGames uygulamasına tavsiye edilen oyunları eklemeden önce en popüler mobil oyunları inceliyor ve değerlendiriyor. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.prosiebengames.de/prosieben-games-app adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa'da 15 oyun pazarında yoğun pazarlama gücü

ProSiebenSat.1 Games, Mobil Oyun Yetenek Havuzu ile geleceği parlak olan projelerin yayınlanmalarına destek sağlama amacı güden ilk medya şirketidir. Finansal desteğe ek olarak online ve mobil pazarlama kanallarını ve önemli TV reklam fırsatlarını da geliştiricilerin emrine getiriyor. Dahası ProSiebenSat.1 Games karşılıklı tanıtım faaliyetleri ve tüketici kanalıyla oyuncuya ulaşan oyunlarda oyuncularla 10 milyonun üzerinde nitelikli ilişki sunuyor.

ProSiebenGames uygulaması ile yayın desteği

ProSiebenGames uygulaması pazarlama desteği sunuyor. Sadece Mobil Oyun Yetenek Havuzu'ndaki oyunları değil, diğer oyun mobil oyunları da içerisine alıyor. Mobil oyunlarda uzmanlaşan ProSiebenGames.de'nin yazı işleri en iyi oyunları seçmek için ekibi kesintisiz olarak kendi testlerini yapıyor, değerlendiriyor ve ProSiebenGames uygulamasının kullanıcılarına günlük olarak iletiyor. Hatta uygulama içindeyken test sonuçlarını okumak bile mümkün. Hatta içinde yaşadığımız Facebook çağında, kullanıcı değerlendirmeleri, Twitter, e-posta aracılığıyla yayıldığını saymaya bile gerek yok. iOS cihazlar için ProSiebenGames uygulaması, mobil sektördeki oyun trendlerini bir daha kimsenin kaçırmamasını sağlıyor. Diğer mobil platformlar için versiyonları da gelmeye devam edecektir.

Mobil oyunların geleceğini şekillendirmek

ProSiebenSat.1 Games Genel Müdürü Markus Büchtmann "Mobil oyun geleceği şimdiye deki hiç olmadığı kadar parlak olan bir pazar segmentidir. Mobil Oyun Yetenek Havuzu sayesinde amacımız yetenekli geliştiricileri desteklemek ve projelerini pazara başarıyla sunabilecekleri uygun bir ortamı sağlamaktır." dedi ve konuşmasına şu şekilde devam etti: "Mobil Oyun Yetenek Havuzu, yeni pazarlara ve hedef gruplarına dokunan iddialı projelere yönelik yatırımlar ile mobil oyunların geleceğini şekillendirme stratejimizi güçlendirmektedir."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.