Oyun

Prototype 2' de Alex' in peşindeyiz

Yeni yayınlanan bir videoda, ilk oyundaki Alex' in peşinden koştururken vahşet dolu görüntüler yer alıyor.


Prototype ilk çıktığında oldukça beğeni toplamıştı. Özellikle devasa büyüklükteki haritasında özgürce dolaşmak ve yaratıkları parçalamak oyuncuların çok hoşuna gitmişti.

Bildiğiniz gibi ilk oyunda Amerika, Alex' i sıradışı yapmak için bir virüs geliştiriyor ve Alex oyundaki haline dönüşüyor. Fakat beklenmedik bir şekilde virüs tüm New York şehrine bulaşıyor ve çeşitli yaratıklar ortaya çıkıyor. Alex ise hem yaratıklarla hemde kendisini yakalamak isteyen askerlere karşı savaş veriyor.

Prototype 2' de ise James Heller karakterini yönetiyoruz. Tıpkı Alex gibi bir çok özelliğe sahip ama bu seferki görevimiz Alex' i yakalamak. Yeni yayınlanan videoya baktığımızda, grafikler çok daha iyi gözüküyor. Silahlar ise aşağı yukarı aynı sadece kullanım şekilleri daha estetik. Ayrıca videonun sonunda gördüğünüz gibi James Heller' in yaratık şeklinde köpekleride bulunuyor.

Radical Entertainment tarafından hazırlanan Prototype 2 PC, X360 ve PS3 için Nisan ayında piyasaya sürülecek. Bu süreye kadar eğer Prototype 1' i oynamadıysanız, mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Prototype 2 devam oyunudur ve hikayeyi anlamanız için ilk oyunu oynamız gerekiyor.

James Heller, Alex' in peşinden koşarken

Yorumlar
Misafir
hayır öldürüyoruz ama üzülme prototype 3 de belki geri döner
Cevapla
cok guzel bir oyun en cok hosuma giden prototypin silahlari
Cevapla
Misafir
ben oynuyorm suan cok güzel ama nvidia geforce 9800de bile az çok kasıyor :D o kadar yani
Cevapla
kardeşim oYun karekteri şaçma ilk başta alex 2 de heller resmen alex karekteri kötülenmiş.3 de de başka karekter helleri kötüleyecek.
Cevapla
Misafir
map screen den alex mercer olabiliosun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.