Oyun

PS Plus üyeliği kazanmak ister misiniz?

Sony PlayStation’ın Ekim ve Kasım aylarında iki ayrı dönem olarak düzenleyeceği kampanya kapsamında en yaratıcı fotoğraflarını yükleyip projeye özel PS Plus kimliğini oluşturan yaratıcı oyunculara toplamda 80 adet PlayStation Plus üyeliği hediye edilecek.

PS Plus üyeliği kazanmak ister misiniz?

Sony, oyun tutkunları için 30 Eylül – 30 Kasım tarihleri arasında hem hediyeli, hem de çok eğlenceli bir kampanya düzenliyor. Kampanyaya katılmak için kullanıcıların www.pspluscokguzelgelsene.com veya www.facebook.com/PlayStationTRsayfasında yer alan ‘PS Plus çok güzel gelsene’ bölümüne gerekli bilgi ve PSN isimlerini bıraktıktan sonra DualShock3 veya DualShock4 ile çekilmiş yaratıcı fotoğraflarını yüklemeleri gerekiyor. Fotoğrafını yükleyen kullanıcı, üzerinde yaratıcı fotoğrafı ve oynadığı oyunların bilgisi olan kendine özel bir PS Plus Kimlik Kartı üretmiş olacak. Kullanıcı, bu kartı ister printer üzerinden basabilecek isterse de sosyal medya ağlarında paylaşabilecek.

Ekim ve Kasım aylarında, iki ayrı dönem olarak düzenlenen kampanya kapsamında, PS Türkiye jürisi tarafından seçilen en yaratıcı kimlik kartı sahiplerine 50 adet 1 aylık, 25 adet 3 aylık, 5 adet 12 aylık olmak üzere toplamda 80 adet PlayStation Plus üyeliği hediye edilecek. Kazananlar her dönem bitiminin 1 hafta sonrasında siteden duyurulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.