Son günlerde oyun severlerin canını en çok sıkan etkenlerden birisi de PlayStation Türkiye’nin mevcut indirimlerini sonlandırması olmuştu. Bir de üstüne üstlük neredeyse tüm Avrupa’a uygulanan Mart indirimlerinin Türkiye’yi es geçmesi oyun severleri iyiden iyiye kızdırmıştı.


Neyse ki PlayStation Türkiye bahar indirimlerini es geçmedi. Hali hazırda pek çok oyun PlayStation Store üzerinden yüzde 60 indirimle satılmaya başlandı.


Biz de PS Store bahar indirimleri kapsamında hit oyunları okurlarımız için bir araya getirme kararı aldık. Malum PS Store bir oyun okyanusu. Bu oyunlar arasında iyisi var, kötüsü var. Eskisi var, çok eskisi var. Dolayısıyla indirim kampanyasına göz atmadan önce aklınızda birkaç sağlam oyun olursa bütçeniz açısından da iyi olabilir.


PS Store İlkbahar indirimi kapsamında pek çok oyunda önemli indirimler yapıldı. Pek çok popüler oyunun fiyatı 200 TL’nin altına indi. Hatta daha düne kadar 400TL istenen PES 2020 fiyatı 84 TL’ye kadar düştü.


Kısacası bu korona günlerinde PS Store bahar kampanyası oyun severlere ilaç gibi gelecektir. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri PS Store bahar kampanyası kapsamındaki öne çıkan indirimlerle başbaşa bırakalım.


İşte PS Store bahar kampanyası indirimleri!

FIFA 20 --- 171.60 TL

Star Wars Jedi: Fallen Order --- 179.00 TL

Death Stranding --- 179.00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.