Oyun

PS Vita'dan korsana engel

Sony PS Vita korsan oyunlara engel olmak için özel hafıza kartı üretti.

PS Vita'dan korsana engel

PSP'si ile korsan oyun oynayanlara kötü bir haberimiz var. PS Vita ile hevesiniz kursağınızda kalabilir. Sony'nin daha yüksek grafik ve oyun performansı olan yeni ürünü PS Vita'nın en büyük avantajı, PSP'de hafıza kartından sahte oyun oynamayı sağlayan yöntem ve programların PS3'teki gibi engellenmesi.

1330377895_20120225031625.jpg

Sony temsilcilerinden Gamasutra, Vita'nın korsan koruması hakkında "Bildiğiniz üzere korsanla savaşımızı son hız sürdürüyoruz. ve bunun için Vita özel bir hafıza kartı ve bu karta ek olarak yeni bir güvenlik sistemi kullanacak" dedi ve sözlerini "bu hamleyle uzunca bir süre korsandan korunmayı planlıyoruz" diyerek tamamladı.

Sony temsilcilerinden Gamasutra yaptığı açıklamada Vita'nın korsan koruması hakkında "Bildiğiniz üzere korsanla savaşımızı son hız sürdürüyoruz ve bunun için Vita özel bir hafıza kartı ve bu karta ek olarak yeni bir güvenlik sistemi kullanacak, bu hamleyle uzunca bir süre korsandan korunmayı planlıyoruz " dedi

Korsan uygulamalara karşı iyi bir önlem gibi görünüyor bu yöntem ama korsan oyunu engelleyen hafıza kartı Vita'nın fiyatını ne kadar etkiler bilemiyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.