Oyun

PS4 ile uyumlu Nacon Revolution 2 tanıtıldı!

PlayStation 4 uyumlu olan ve devrim niteliğinde özellikler barındıran Nacon Revolution 2 tanıtıldı!


PlayStation 4 Slim ve Pro modelleri ile bildiğiniz gibi DualShock'un tasarımında küçük değişiklik yapılmış ve öne led durum ışığı eklenmişti. Xbox ile olan kontrolcü yarışında oldukça geride kalan PlayStation, çareyi 3. parti kontrolcü geliştiricilerinde arıyor.

Nacon firması, geçtiğimiz aylarda PS4 uyumlu Nacon Revolution kontrolcüsünü tanıtmıştı. Xbox One'ın ergonomisiyle rakiplerini egale ettiği kontrolcüsüne çok benzeyen Nacon Revolution'ın, bugün de yeni sürümü resmi olarak duyuruldu.

Ergonomik tasarımı ve ekstra tuş fonksiyonları ile PS4 karşısında uzun süre geçiren oyuncuları hedef alan Nacon Revolution 2, serinin ilk kontrolcüsüne göre yepyeni özellikler ile geliyor.

Nacon Revolution 2 özellikleri

Yeni geliştirilmiş özelleştirme yazılımı

USB Type-C kablolu bağlantı noktası

Tamamen özelleştirilebilir sol ve sağ çubuklar

4 veya 8 yönlü yönlü D-Pad

PS4 Pro Kontrol modunda M1 / M2 / M3 / M4 kısayollarının anlık manuel yapılandırması

Nacon Revolution 2'nin henüz kaç dolar olacağı ve ne zaman satışa sunulacağı maalesef ki bilinmiyor. Ancak tahminlerimize göre Nacon Revolution 2, Türkiye'de 1.000 TL civarında satılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.