Oyun

PS4'e gelmesi gereken PS2 klasikleri - 3

PlayStation 2'de gerçekten inanılmaz oyunlar var. Peki bu oyunları neden yeni nesil konsol PlayStation 4'te görmeyelim?


Gelin PlayStation 2 efsanesinin bir o kadar efsanevi oyunları tekrar hatırlayalım ve bu oyunların PlayStation 4'e gelmesini umalım. Tekrar belirtelim yeniden piyasaya sürüleceği duyurulmuş veya zaten PlayStation 4'e aktarılmış oyunları bu listenin dışında tuttuk.

MotorStorm: Arctic Edge

 

PSP sürümüyle eşzamanlı olarak başlatılan bir PS2 oyunu, birçokları MotorStorm: Arctic Edge'in, son derece eğlenceli, karla kaplı, çarpıcı bir arcade yarışını kaçırdı.

Okami

Hemen hemen her PS2 Best Of listesinde olan Okami, bugüne kadar yapılan en büyük macera oyunlarından biri olarak konumunu korumuştur.

Outrun 2006: Coast 2 Coast

 

Lisanslama sorunlarından etkilenebilecek başka bir oyun Outrun 2006: Coast 2 Coast, Yu Suzuki efsanevi arcade yarışını yeni bir nesil için yeniden tasarladı ve bugün hala eğlenceli.

Prince of Persia: The Sands of Time

 

Prince of Persia: The Sands of Time'da sunulan mekanik bugün hala pek çok oyunda bulunuyor ve şüphesiz bir platform oyunu olarak yaşlansa da, bu inanılmaz bir oyun.

Ratchet & Clank Trilogy

 

Shin Megami Tensei: Persona 4

 



Silent Hill 2

Belki de şimdiye kadarki en büyük hayatta kalma korku oyunudur: Silent Hill 2, modern standartlara uymuyor olabilir, ancak hikayesi bugün hala can sıkıcı. Silent Hill 2 görülmesi gereken bazı ilginç psikolojik fikirleri olan bir PS2 oyunu.

Sly Cooper Trilogy

 

Bizim için, Sly Cooper, Sony'nin platform kahramanları arasında en iyisi ve Sucker Punch'un PS2 üçlemesi, dönem boyunca Naughty Dog ve Insomniac Games'in sunduğu oyunlardan daha tutarlı.

Star Wars: Battlefront II

Lisanslama sorunları bunun gerçekleşmeyeceği anlamına geliyor, ancak çoğu kişi için Star Wars: Battlefront II, George Lucas'ın sinematik bilim kurgu evreninin en iyi adaptasyondur.

Super Bust-a-Move

 

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.