Oyun

PSN aylık aktif kullanıcı sayısı 100 milyonu geçti

Sony yaptığı açıklamayla PlayStation Network yani PSN'in Aralık 2019 aylık aktif kullanıcı sayısının 103 milyona ulaştığını, duyurdu.

PSN aylık aktif kullanıcı sayısı 100 milyonu geçti

Marka ek olarak PlayStation 4 konsol satışlarının da dünya çapında 106 milyon adede ulaştığını açıkladı. Ayrıca PS4 oyunlarının 31 Aralık 2019 itibarıyla hem PlayStation Store hem de fiziksel satış kanalları üzerinden 1.15 milyara ulaştığını duyurdu.

PSN aylık aktif kullanıcı sayısı 100 milyonu geçti

PlayStation Store Başkan ve CEO’su Jim Ryan, “Milyonlarca PlayStation hayranının, eğlence deneyimleri için PS4’ü seçtiğini görmekten dolayı çok mutluyum. Bu başarı, 1994’ten beri hayranlarımızın ve iş ortaklarımızın destekleri sayesinde gerçekleşebildi ve bunun için herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Biz sürekli olarak PlayStation VR gibi yenilikçi ürünler ortaya çıkarıyoruz, ki bu arada PlayStation VR satışları da 5 milyon satış adedine ulaştı*4. PlayStation ekosistemine ekleyeceğimiz, çok daha fazla yeni eğlence deneyimi bulunuyor ve bunları hayranlarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Yorumlar
💠 GakkoCan 💠
PlayStation VR satışları da 5 milyon olmuş ama durumu eyi olmayanlar yinede alami indirim gereki herkes faydalana diyem
Cevapla
Ahsen
Nedir bu oyun cilginligi daha güzel şeyler var zaman gecirecek
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.