PUBG tutkunları için müthiş haber! Bu indirim kaçmaz

200 milyondan fazla oyuncunun bulunduğu PUBG Steam'de %50 oranında indirime girdi. Kaçırılmaması gereken fırsat 5 Mayıs tarihinde sona erecek.

PUBG tutkunları için müthiş haber! Bu indirim kaçmaz

Mobil tarafta 65 milyon aktif kullanıcısı ile günümüzün en popüler oyunlarından birisi olan PUBG, önemli oranda bilgisayar oyuncusu kitlesine de sahip. Steam üzerinde satılan hayatta kalma oyunu, 87 TL'den satışa sunuluyordu. Tencent Games tarafından geliştirilen PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS için %50 oranında indirim uygulandı.

PUBG tutkunları için müthiş haber! Bu indirim kaçmaz - Resim : 1

Tam kapanma döneminde keyifle vakit geçirebileceğiniz battle-royale kategorisindeki PUBG'yi 43,50 TL etiketinden satın almak mümkün. 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü sonlanacak indirimi kaçırmamak için Steam mağazasına gitmenizi tavsiye ediyoruz. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidip oyunu satın alabilirsiniz.

PUBG 11.2 güncellemesi pek çok yeniliği beraberinde getiriyor

Erangel’in adı çıkmış köprülerine yeni değişiklikler, yeni bir Survivor Pass, araç sürücüleri için geri tepme dengelemesini içeren yeni güncelleme oyunu daha rekabetçi bir yapıya sürüklüyor. Araç içerisinde ateş etmenin zorlaştığı oyun, daha çok yeteneğin konuştuğu bir alana sürükleniyor. LABS modu için de değişikliğe giden Tencent Games, en uzun hayatta kalan squad olmak için savaşacağınız modda , %400’lük hasarlar ile ölebilir ama savaşa geri dönebilirsiniz.

Güncellemede öne çıkan değişiklik ise köprülerin yapısı ve doku kalitesiyle ilgili oldu. Köprülere konulan ek siper alanları ile alan daralmasında stratejik önemin artacağı yerlere bir yenisi daha eklendi.

Pijama partisi paketleri ile diğer oyunculardan farklı gözükebileceğiniz değişiklik görevler ve ödüller ile benzer mekanikleri takip etmeye devam edecek.

Güncelleme ile gelen tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PUBG minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10

İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

RAM: 3 GB DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.