Oyun

Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Dünyanın ilk Qi şarj desteğine sahip oyuncu kulaklığı HyperX Cloud Flight S kutusundan çıkıyor! İşte detaylar.

Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Son dönemde oyuncu kulaklıklarında belli bir çıtanın aşıldığını söyleyebiliriz. Özellikle e-spor aktivitelerinin yaygınlaşmasıyla beraber çok farklı türde kulaklık modelleri ortaya çıkmaya başladı. Nitekim HyperX imzası taşıyan Cloud Flight S de bunlardan biri.

Qi şarj desteğine sahip HyperX Cloud Flight S kutudan çıkıyor!

Kutusunu açtığımız HyperX Cloud Flight S pek çok kulaklıkta rastlayamayacağınız bir özellikle geliyor. O da Qi şarj desteği. Malum, oyuncu temalı kulaklıklarda şimdiye kadar böyle bir özelikle karşılaşmamıştık. Peki ama Qi şarj desteği bir oyuncu kulaklığı için ne kadar gerekli?

HyperX Cloud Flight S, kablosuz yapısı, kulağa rahatça oturan süngerleri ve hafif yapısıyla ön plana çıkan bir kulaklık.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Hali hazırdaki ülkemizdeki fiyatı ise yaklaşık olarak 1000 TL civarlarında. Tabi kulaklığı aldığınız adrese göre bu fiyat 3 aşağı 5 yukarı değişebilir.

Son dönemde fiyatı 4 haneli rakamlara ulaşan oyuncu kulaklıkları görmeye artık alıştık. Elbette bu durumun birden fazla neden var. Lakin kulaklık benim için çok da önemli değil. Ses gelsin yeter diyorsanız 100 TL altına bile sözüm ona oyuncu kulaklıkları mevcut. Burada tercih tamamen oyun severlerin kulaklıktan beklentisine ve tabi ki bütçesine kalıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.