Oyun

Rage 2'den yeni oynanış videosu paylaşıldı!

Bethesda'nın merakla beklenen Rage 2 oyunundan yeni oynanış videosu paylaşıldı. Böylelikle oynanış bakımından ne kadar farklı yollar sunabileceğini kanıtlamış oldu oyun bizlere.


Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştiriciler ID Software ile Avalanche Studios açık dünya FPS oyunu Rage 2'nin ilk oynanış videosunu yayınladı.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiği kesinleşti. Açıklanan yeni bilgilere göre ise RAGE 2'nin gerçek anlamda bir açık dünya FPS deneyimini yaşatacağı söyleniyor.

Yani açık dünyada neredeyse her obje ile etkileşime geçebileceğiz. Geçtiğimiz yıllarda Mad Max için güzel bir oyun yapan ve Just Cause serisinden tanıdığımız Avalanche Studios'un da destek sağladığı RAGE 2, bu sefer ilk oyundaki başarısızlıklarını kapatacak gibi duruyor.

Genel olarak oynanışa baktığımız zaman, bizleri oldukça hareketli bir dünya bekliyor diyebiliriz. Yetenekler, silahlar ve kombolar ile farklı yönde saldırılar gerçekleştirebileceğiz düşmanlarımıza. Oyun içerisinde ek olarak birçok araç seçeneği de bulunmakta. 

Rage 2, 2019'un ilkbahar aylarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Yayınlanan oynanış videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz Rage 2'yi nasıl buldunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.