Oyun

Razer'dan Yeni Diamondback Yeniden Diamondback

Razer efsane oyuncu faresi olan Diamondback'in yeni bir modelini duyurdu.

Razer'dan Yeni Diamondback Yeniden Diamondback

Hiç kuşkusuz artık oyun ekipmanı dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen marka olan Razer bu yıl da IFA 2015'de çok dikkat çeken ürünler tanıttı. Bunlardan en dikkat çekenlerinden biri ise yıllardır yeni bir modeli çıkarılmayan ama halen daha bazı oyuncular tarafından kullanılan efsane oyuncu faresi Diamondback'ın yenilenmiş modeli oldu. Bu yeni model yeniden efsane olmaya aday gibi gözküyor.


Eski Razer Diamondback, ergonomik yapısı ile oldukça beğenilmişti. Yeni modelde bu yapı daha da geliştirilmiş, ele tam oturan bir mause elde edilmiş. Bunun yanında yılların getirdiği yenilikler de bu farede yer bulmuş. Son yılların oyuncu ekipmanlarındaki gibi bu ürüne de Chroma aydınlatma desteği eklenmiş. Chroma aydınlatma desteği ile farenizin üzerindeki ışıkları 16.8 milyon renk seçeneği arasından kendiniz seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda iki metre kablosu ile de fareyi rahatça kullanabiliyorsunuz.

1441460218_chroma-round.gif

Razer Diamondback'in teknik özelliklerine bakacak olursak farede kulllanılan 16,000 DPI'lık 5G lazer sensör hassasiyet konusunda Razer Diamondback'in çıtasını oldukça yükseltmiş. 50G'lik hızlanma özelliğiyle oyuncuların işine çok yarayacak olan Diamondback 7 adet Razer'ın Synapse programı ile özelleştirilebilir butona sahip.

 Ekim aynın ortalarında raflardaki yerini alacak olan Razer Diamondback, 90$ fiyatıyla satışa sunulacak. Bakalım efsane devam edecek mi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.