Oyun

Real Racing 3, BlackBerry 10 için yayınlandı ücretsiz indir!

BlackBerry kullanıcılarını sevindiren bugün geldi! Detaylar haberimizde!

Real Racing 3, BlackBerry 10 için yayınlandı ücretsiz indir!

Real Racing 3, EA mühendisleri tarafından hazırlanan ve Real Racing serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkan bir yarış oyunu. Bugün gelen haberle birlikte BlackBerry'e port edilen oyun milyonlarca kullanıcıyı sevindirdi. Android ve iOS için ücretsiz sunulan Real Racing, BlackBerry 10 için de ücretsiz geldi.

BlackBerry kullanıcıları için hazırlanmış olan bu sürüm için öncelikle söylememiz gereken, oyunun indirilmesinden sonra büyük bir kurulum dosyasının oyun içinden indirileceğidir. Her ne kadar mağazada 6 MB olarak görünse de oyun 1.2GB gibi çok daha büyük bir yer kaplamaktadır.

1377875020_screen568x568-1.jpeg

Porsche ve Lamborgini gibi lüks spor araba üreticilerinin lisanslı onlarca aracına ev sahipliği yapan Real Racing 3 üzerinde toplam 45 adet otomobil yer alıyor. Ayrıca yirmiden fazla parkur üzerinde yüzlerde yarış türü sunuluyor. Not: 13 yaşından küçük kullanıcılar için oyunun uygun görülmediğini dile getirelim.

Oyunu hemen ücretsiz bir şekilde indirmek isteyen BlackBerry 10, Android ve iOS kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler;

BlackBerry 10 kullanıcıları için: AppWorld - Real Racing 3 BlackBerry

Android kullanıcıları için: Google Play Store - Real Racing 3

 

Apple kullanıcıları için: App Store - Real Racing 3

 

Yorumlar
muhtesem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.